L'objecte del contracte és, el Subministrament de carburant destinat a la flota de vehicles i maquinària municipal de l’ajuntament de Santa Cristina d’Aro.
Expediente E118.4 0009-2023 · Ajuntament de Santa Cristina d'Aro
Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Santa Cristina d'Aro (Girona). Con valor estimado de 54.377 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-09-21. Expediente E118.4 0009-2023.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- E118.4 0009-2023
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Santa Cristina d'Aro
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2023-09-06
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-09-21
Códigos CPV
- 09130000Petróleo y destilados
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| Riu d’or Santa Cristina SL | Formalizado | 19.550 € | 2023-10-17 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2023-09-06 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2023-10-13 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2023-10-19 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Santa Cristina d'Aro
Ver el órgano →- La contractació dels serveis de manteniment i d’afinació dels pianos de l’Escola Municipal de Música i de l’Espai Ridaura de Santa Cristina d'Aro. ResueltaPublicada: 2025-01-30
- El disseny, organització i execució del servei de guiatge de rutes de senderisme al municipi de Santa Cristina d’Aro. ResueltaPublicada: 2025-01-23
- El subministrament de material logístic, en modalitat de lloguer, pel bon desenvolupament dels diferents actes promoguts per les diferents Àrees de l’Ajuntament de Santa Cristina d’Aro. ResueltaPublicada: 2024-12-19
- Suport al servei d’informació i atenció al visitant de l’oficina de Turisme de Santa Cristina d’Aro, en l’edifici situat al Carrer Estació número 4. ResueltaPublicada: 2024-12-19
- Subministrament i instal·lació de sistemes de lectura de matrícules (OCR/ANPR) i/o el seu manteniment. LOT 2 AdjudicadaPublicada: 2024-12-03
- Adhesió al contracte basat 2021.04-A02 en l´acord Marc de Subministrament de Gas Natural amb destinació als Ens Locals de Catalunya ( Exp. 2021.04) AdjudicadaPublicada: 2024-11-29
- Adhesió de l’Ajuntament de Santa Cristina d’Aro a la Central de Contractació de Consorci Localret, en relació a l'acord marc de subministrament i manteniment de llicències de programari Microsoft – LOT 1 Contractes Microsoft per a petits comptes (Exp. 1431-0019/2023).- tramitació anticipada. AdjudicadaPublicada: 2024-11-14
- Arrendament directa d'una nau per a ús de la Brigada Municipal i de les Colles de Carnaval situada al polígon número 10 Parcel.la número 20 "EL PLA" de Santa Cristina d'Aro. ResueltaPublicada: 2024-11-07
- L’objecte d’aquest contracte és de subministraments d'instal·lació i transport de material divers, en règim de lloguer, per la Fira de Nadal de Santa Cristina d'Aro. ResueltaPublicada: 2024-10-29
- Acord marc de serveis de col·laboració amb la intervenció en les actuacions d'auditoria pública i control financer de subvencions amb destinació als ens locals de Catalunya. (Exp. 2022.2). LOT 19- Revisió de comptes justificatius de subvencions Llei General de Subvencions (Girona) AdjudicadaPublicada: 2024-10-29