El Vínculo El Vínculo.
AdjudicadaContrato SARA

L'Ajuntament de Granollers disposa de prop de 90 àrees de jocs infantils/esportius ubicades en places, jardins, parcs i equipaments municipals. Per garantir el bon estat, funcionament i seguretat d'aquestes infraestructures és necessari comptar amb un manteniment preventiu i correctiu, així com la inspecció i la certificació del compliment de normes UNE de les àrees de jocs infantils i/o esportives i els seus elements. La natura i especificitat de les diverses actuacions previstes, així com la seva temporalitat, obliga a plantejar aquestes tasques en 2 lots, per tant, en conseqüència, es justifica la divisió en els següent lots de l'objecte del contracte: LOT 1: Tasques de manteniment de les àrees i els elements de joc infantil i esportiu, així com els sorrals de joc, i els jocs d'aigua. LOT 2: Servei d'inspecció principal anual i certificació de compliment de normes UNE de les àrees de jocs infantils i/o esportives i els seus elements i la inspecció de posada en servei dels jocs d'aigua.

Expediente 2026/014 (18/2026/CONT) · Ajuntament de Granollers

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Granollers (Barcelona). Con valor estimado de 398.344 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-05-18. Expediente 2026/014 (18/2026/CONT).

Importes y cifras

398.344 €
Valor estimado
2
Lotes

Datos del expediente

Expediente
2026/014 (18/2026/CONT)
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Ajuntament de Granollers
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2026-04-17
Fin de presentación de ofertas
2026-05-18

Códigos CPV

Lotes (2)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Tasques de manteniment de les àrees i els elements de joc infantil i esportiu, així com els sorrals de joc, i els jocs d'aigua.
2 Lot 2

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
EULEN, S.A. · Lote 1 Formalizado 18.182 € 2026-08-25

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2026-04-17
DOUE Anuncio de Licitación 2026-04-20
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2026-07-29
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2026-08-26

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Granollers

Ver el órgano →