El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

L'Ajuntament de Castelló d’Empúries vol contractar el canvi de la fusteria d'alumini de la Sala Polivalent que esta situada al carrer Marín s/n de Castelló d’Empúries. Millora de la durabilitat i estanqueïtat dels tancaments i les finestres. Inclou: • La retirada de les fusteries d’alumini i vidres existents. • Subministrament i col·locació de totes les fusteries d’alumini de l’edifici amb nous vidres i amb un perfil mínim d’acord amb les característiques especificades en el Plec tècnic; tot és clar prèvia la retirada i trasllat a planta de reciclatge de tota la fusteria metàl·lica exterior existent.

Expediente 2023/3404 · Ajuntament de Castelló d'Empúries

Licitación pública de obras convocada por Ajuntament de Castelló d'Empúries (Girona). Con valor estimado de 95.186 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-02. Expediente 2023/3404.

Importes y cifras

95.186 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
2023/3404
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castelló d'Empúries
Tipo de contrato
Obras
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Girona

Fechas clave

Publicación
2023-09-12
Fin de presentación de ofertas
2023-10-02

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
EXPERT LINE, S.L. Formalizado 62.391 € 2023-12-22

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-09-12
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-12-01
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-01-11

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Castelló d'Empúries

Ver el órgano →