[EN SUSPENSIÓ] Contracte mixt relatiu al subministrament d'infraestructura al núvol i als serveis associats per a les aplicacions i serveis digitals de L'Energètica.
Expediente ERPC-2026-63 · Energies Renovables Públiques de Catalunya, SA
Licitación pública de suministros convocada por Energies Renovables Públiques de Catalunya, SA (Cataluña). Con valor estimado de 550.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2026-09-14. Expediente ERPC-2026-63.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- ERPC-2026-63
- Estado
- Publicada
- Órgano de contratación
- Energies Renovables Públiques de Catalunya, SA
- Tipo de contrato
- Suministros
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 3 años
- Lugar de ejecución
- Cataluña
Fechas clave
- Publicación
- 2026-07-24
- Fin de presentación de ofertas
- 2026-09-14
Códigos CPV
- 48800000Sistemas y servidores de información
- 72222300Servicios de tecnología de la información
- 72250000Servicios de sistemas y apoyo
- 72317000Servicios de almacenamiento de datos
- 72514000Servicios de gestión de instalaciones informáticas
- 72514200Servicios de gestión de instalaciones para el desarrollo de sistemas informáticos
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2026-07-24 |
Ubicación geográfica
- Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Energies Renovables Públiques de Catalunya, SA
Ver el órgano →- Contrato relativo al servicio de seguro de caución para proyectos de energías renovables de L'Energètica PublicadaPublicada: 2026-08-04
- El objeto del presente acuerdo marco es la selección de empresas para la ejecución de obras vinculadas al despliegue de instalaciones de generación de energía renovable, instalaciones eléctricas vinculadas a la transición energética e infraestructuras de recarga de vehículo eléctrico, conjuntamente, si procede, con la elaboración de los respectivos proyectos y otras prestaciones complementarias. PublicadaPublicada: 2026-07-31
- Servei corresponent a la verificació d'estalvis vinculats al sistema de Certificats d'Estalvi Energètic (CAE) EvaluaciónPublicada: 2026-07-10
- Contracte relatiu als serveis d'operació i manteniment del parc solar fotovoltaic (PSFV) Calaf. ResueltaPublicada: 2026-05-07
- Contracte basat en l'Acord Marc per a la contractació de serveis d'enginyeria i altres serveis complementaris vinculats a projectes de generació (Lot 4) relatiu al servei corresponent a l'elaboració d'un estudi d'alternatives i avantprojecte per a l'estudi de la viabilitat tècnica, energètica i econòmica d'un aprofitament hidroelèctric a peu de presa a l'emplaçament de la Colònia Llaudet a Sant Joan de les Abadesses. ResueltaPublicada: 2026-04-20
- Servei relatiu a l'elaboració i execució de plans de màrqueting i de divulgació de les instal·lacions de L'Energètica. ResueltaPublicada: 2026-04-09
- Servei relatiu al desenvolupament especialitzat en eines financeres i comptables ResueltaPublicada: 2026-04-02
- L'objecte del contracte basat en l'Acord Marc de serveis jurídics per a L'Energètica i les seves empreses participades és el servei de formació relativa a la figura de "responsable del contracte", adreçada a l'equip directiu de L'Energètica. ResueltaPublicada: 2026-03-25
- Contracte basat en l’Acord marc de serveis jurídics per L’Energètica i les seves societats participades (Lot 4) mitjançant nova licitació, corresponent al servei de redacció d’un informe legal sobre el tractament fiscal de determinats serveis deL’Energètica ResueltaPublicada: 2026-03-19
- Contracte relatiu al servei de direcció tècnica i seguiment per a la implantació de l'ERP Financer de L'Energètica ResueltaPublicada: 2026-03-17