El Vínculo El Vínculo.
Adjudicada

El Patronat Municipal de Turisme de Tarragona (PMTT en endavant) precisa la prestació del servei tècnic d’accessibilitat web per al web tarragonaturisme.cat que l’auditi i generi els informes oficials d’accessibilitat del Ministeri de Política Territorial i Funció Pública. El PMTT vol facilitar continguts a tarragonaturisme.cat, d’acord amb les pautes d’accessibilitat WCAG 2.1 i la Norma EN 301 549:2019, garantint als usuaris els requisits d’accessibilitat en compliment amb el RD 1112/2018.

Expediente 2023/78-TG626_1 · Patronat Municipal de Turisme de Tarragona

Licitación pública de servicios convocada por Patronat Municipal de Turisme de Tarragona (Tarragona). Con valor estimado de 13.225 € y presupuesto de 16.002 € (IVA incluido). Procedimiento contrato menor. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-04. Expediente 2023/78-TG626_1.

Importes y cifras

13.225 €
Valor estimado
16.002 €
Presupuesto (con IVA)

Datos del expediente

Expediente
2023/78-TG626_1
Estado
Adjudicada
Órgano de contratación
Patronat Municipal de Turisme de Tarragona
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Contrato Menor
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Tarragona

Fechas clave

Publicación
2023-09-27
Fin de presentación de ofertas
2023-10-04

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
EVERYCODE SL Adjudicado 7.890 € 2023-11-08

Ubicación geográfica

Otras licitaciones de Patronat Municipal de Turisme de Tarragona

Ver el órgano →