El desenvolupament del Servei pel manteniment del sistema de gestió de la qualitat del departament d’Educació i Ocupació de l’Ajuntament de Cambrils, segons descripció i condicions descrites als plecs de prescripcions tècniques elaborats per la Sra. Ana Rabal Fernández, tècnica en substitució de la TAE d’Educació i Ocupació.
Expediente X2023060575 · Ajuntament de Cambrils
Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Cambrils (Tarragona). Con valor estimado de 29.739 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-16. Expediente X2023060575.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- X2023060575
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Cambrils
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Duración del contrato
- 1 años
- Lugar de ejecución
- Tarragona
Fechas clave
- Publicación
- 2023-09-29
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-10-16
Códigos CPV
- 72224200Servicios de planificación de la garantía de calidad del sistema
- 79212000Servicios de auditoría
Lotes (2)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 - Auditoria interna | — | — |
| 2 | Auditoria externa de certificació del sistema de gestió de la qualitat: Consistent en l’execució de treballs d’auditoria de certificació del sistema de gestió de la qualitat segons la norma ISO 9001:2015 del Departament d’Educació i Ocupació | — | — |
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| SISTEMAS Y PROCESOS DE GESTION CERTIFICACION SL | Formalizado | 1.100 € | 2024-04-03 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2023-09-29 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2024-04-02 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2025-06-18 |
Ubicación geográfica
- Tarragona, Tarragona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Cambrils
Ver el órgano →- Subministrament i l’execució de les obres descrites en el Projecte Bàsic i Executiu per a la renovació de la gespa artificial i obres complementàries al Camp de Futbol núm. 1 i 2 de la Zona Esportiva Municipal de Cambrils PublicadaPublicada: 2026-07-31
- impartició del Taller de Dibuix i Pintura a l’Oli programat des del Casal Municipal de la Gent Gran Curs 2026/2027 EvaluaciónPublicada: 2026-07-23
- la prestació del servei de distribució d’enviaments publicitaris, informatius i promocionals no personalitzats que emeti l’Ajuntament de Cambrils dins del terme municipal de Cambrils. ResueltaPublicada: 2026-07-13
- Contracte administratiu de les obres descrites al Projecte constructiu de la nova captació d’aigua subterrània “PB05-Camp futbol” al municipi de Cambrils (Baix Camp, Tarragona)” i “Projecte constructiu de la nova captació d’aigua subterrània “PB15 – Vilafortuny” PublicadaPublicada: 2026-06-16
- Suministro, ejecución de las obras, instalación y mantenimiento del cesped artificial del Campo de Fútbol núm. 3 de la Zona Deportiva Municipal de Cambrils, así como la ejecución de las obras complementarias asociadas, según las determinaciones contenidas en el Proyecto Basico y Ejecutivo para la renovación del cesped artificial y obras complementarias en el Campo de Fútbol núm. 3 de la Zona Deportiva Municipal de Cambrils, mediante la modalidad de arrendamiento operativo (rénting). AdjudicadaPublicada: 2026-06-12
- Autoritzacions de l’ús privatiu de domini públic, per a l’explotació de diferents activitats nàutiques, a la Platja La Llosa i a la Platja de l’Esquirol de Cambrils per les temporades 2026-2027 PublicadaPublicada: 2026-06-03
- Contracte administratiu de serveis consistent en la impartició dels cursos i tallers de formació, lleure i activitats esportives que es programen des del Casal Municipal de la Gent Gran PublicadaPublicada: 2026-05-22
- Contractació del servei de transport adaptat per a persones residents a Cambrils, amb grau de discapacitat o dependència reconegut EvaluaciónPublicada: 2026-05-19
- Contracte d'obres descrites en Projecte per a la rehabilitació del pou “PB07 – Karts” al municipi de Cambrils (Baix Camp, Tarragona)” i “Projecte per a la rehabilitació del pou “PB08 – Viver I” al municipi de Cambrils (Baix Camp, Tarragona)”. PublicadaPublicada: 2026-05-15
- Contracte d'obres descrites al "Projecte de millora de les façanes exteriors i equipament interior del Mercat de la Vila de Cambrils" PublicadaPublicada: 2026-05-11