El Vínculo El Vínculo.
ResueltaContrato SARA

E2323: Acord Marc d’homologació de proveïdors d’equipament de lloc de treball i serveis associats.

Expediente E2323 · Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

Licitación pública de suministros convocada por Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC). Con valor estimado de 172.800.000 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-02. Expediente E2323.

Importes y cifras

172.800.000 €
Valor estimado
6
Lotes

Datos del expediente

Expediente
E2323
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
Establecimiento del Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 años

Fechas clave

Publicación
2023-10-05
Fin de presentación de ofertas
2023-11-02

Códigos CPV

Lotes (6)

LoteObjetoPresupuestoCPV
1 Lot 1 d’ordinadors de sobretaula, amb els seus equipaments addicionals, i els seus serveis associats.
2 Lot 2 d’ordinadors de sobretaula amb prestacions avançades, amb els seus equipaments addicionals, i els seus serveis associats
3 Lot 3 d’ordinadors de sobretaula i amb gestió remota de UEFI, amb els seus equipaments addicionals, i els seus serveis associats.
4 Lot 4 d’ordinadors de sobretaula amb prestacions avançades i amb gestió remota de UEFI, amb els seus equipaments addicionals, i els seus serveis associats.
5 Lot 5 d’ordinadors portàtils modalitat 1, amb els seus equipaments addicionals, i els seus serveis associats.
6 Lot 6 d’ordinadors portàtils modalitat 2, amb els seus equipaments addicionals, i els seus serveis associats.

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
EYPSCAP, S.A. · Lote 1 Adjudicado 2024-01-23
SOLITIUM CONTROL GROUP, SA · Lote 1 Adjudicado 2024-01-23
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA · Lote 1 Adjudicado 2024-01-23
ALGORITMOS PROCESOS Y DISEÑOS, S.A. · Lote 1 Adjudicado 2024-01-23
PUNT INFORMATIC I CREATIU S.L. · Lote 1 Adjudicado 2024-01-23
SEIDOR SOLUTIONS, S.L. · Lote 2 Adjudicado 2024-01-23
TEKNO SERVICE SL · Lote 2 Adjudicado 2024-01-23
PUNT INFORMATIC I CREATIU S.L. · Lote 2 Adjudicado 2024-01-23
SOLITIUM CONTROL GROUP, SA · Lote 2 Adjudicado 2024-01-23
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA · Lote 2 Adjudicado 2024-01-23
SEIDOR SOLUTIONS, S.L. · Lote 3 Adjudicado 2024-01-23
COS MANTENIMIENTO, S.A. · Lote 3 Adjudicado 2024-01-23
PUNT INFORMATIC I CREATIU S.L. · Lote 3 Adjudicado 2024-01-23
SOLITIUM CONTROL GROUP, SA · Lote 3 Adjudicado 2024-01-23
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA · Lote 3 Adjudicado 2024-01-23
TEKNO SERVICE SL · Lote 4 Adjudicado 2024-01-23
SEIDOR SOLUTIONS, S.L. · Lote 4 Adjudicado 2024-01-23
SOLITIUM CONTROL GROUP, SA · Lote 4 Adjudicado 2024-01-23
PUNT INFORMATIC I CREATIU S.L. · Lote 4 Adjudicado 2024-01-23
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA · Lote 4 Adjudicado 2024-01-23
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA · Lote 5 Adjudicado 2024-01-23
SOLITIUM CONTROL GROUP, SA · Lote 5 Adjudicado 2024-01-23
SEIDOR SOLUTIONS, S.L. · Lote 5 Adjudicado 2024-01-23
PUNT INFORMATIC I CREATIU S.L. · Lote 5 Adjudicado 2024-01-23
ALGORITMOS PROCESOS Y DISEÑOS, S.A. · Lote 5 Adjudicado 2024-01-23
SERVICIOS MICROINFORMATICA SA · Lote 6 Adjudicado 2024-01-23
PUNT INFORMATIC I CREATIU S.L. · Lote 6 Adjudicado 2024-01-23
SEIDOR SOLUTIONS, S.L. · Lote 6 Adjudicado 2024-01-23
SOLITIUM CONTROL GROUP, SA · Lote 6 Adjudicado 2024-01-23
ALGORITMOS PROCESOS Y DISEÑOS, S.A. · Lote 6 Adjudicado 2024-01-23

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil de contratante Anuncio de Licitación 2023-10-05
DOUE Anuncio de Licitación 2023-10-06
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-25
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-25
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-25
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-25
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-25
Perfil de contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-25

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

Ver el órgano →