El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Disposar de subministraments de gas en diversos equipaments municipals dedicats fonamentalment a la calefacció d’aquests equipaments, l’ajuntament te la necessitat de disposar de contracte amb comercialitzadora per tal que es pugui fer efectiu aquest subministrament per cada equipament. Sols es necessari subministrament en Baixa Pressió BT (no tenim cap subministrament en alta pressió AT)

Expediente CONT2300133 · Ajuntament de Castellar del Vallès

Licitación pública de suministros convocada por Ajuntament de Castellar del Vallès (Barcelona). Con valor estimado de 456.198 €. Procedimiento otros. Expediente CONT2300133.

Importes y cifras

456.198 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
CONT2300133
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Castellar del Vallès
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
Contrato basado en un Acuerdo Marco
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-09-28

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
ENDESA ENERGÍA S.L. Formalizado 456.198 € 2023-09-26

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2023-09-28
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-01-11

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès

Ver el órgano →