Contractació de les pòlisses obligatòries d’accidents en activitats fisicoesportives en medi natural d’FGC i les empreses del Grup FGC (Ref. PO40/26)
Expediente CONTR/2026/0000000160 · Vallter, SA
Licitación pública de servicios convocada por Vallter, SA (Girona). Con valor estimado de 18.040 €. Procedimiento abierto. Expediente CONTR/2026/0000000160.
Importes y cifras
Datos del expediente
- Expediente
- CONTR/2026/0000000160
- Estado
- Adjudicada
- Órgano de contratación
- Vallter, SA
- Tipo de contrato
- Servicios
- Procedimiento
- Abierto
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Girona
Fechas clave
- Publicación
- 2026-08-07
Códigos CPV
- 66510000Servicios de seguros
Lotes (2)
| Lote | Objeto | Presupuesto | CPV |
|---|---|---|---|
| 1 | Pòlissa d’Assegurança d’Accidents en activitats fisicoesportives en el medi natural de les activitats de bicicleta de muntanya. | — | — |
| 2 | Pòlissa d’Assegurança d’Accidents en activitats fisicoesportives en el medi natural de la resta d’activitats. | — | — |
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| SURNE MUTUA DE SEGUROS | Adjudicado | 296 € | — |
| SURNE MUTUA DE SEGUROS | Adjudicado | 3.930 € | — |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2026-08-07 |
Ubicación geográfica
- Girona, Gerona, Cataluña
Otras licitaciones de Vallter, SA
Ver el órgano →- Gestió del programari ATTASpro amb subministrament dellicències i servei d’implantació i suport per a la gestió de la instal·lació de neu produïda a lesestacions de muntanya d’FGC Turisme (NS68/26) AdjudicadaPublicada: 2026-08-27
- Servei de treta de neu de la carretera, accessos i aparcamenta l’estació de muntanya de Vallter (Ref. PO93/26) EvaluaciónPublicada: 2026-08-07
- Servei d’auditories internes i suport tècnic dels sistemes de medi ambient i qualitat de Vallter, SA (Ref.POS69/26) ResueltaPublicada: 2026-08-06
- Servei de gestió del parc lúdic de l’estació de muntanya de Vallter (Ref. POS121/26) EvaluaciónPublicada: 2026-08-04
- Servei de gestió i suport operatiu per garantir el correctefuncionament de l’estació de muntanya de Vallter (Ref.PO83/26) EvaluaciónPublicada: 2026-07-23
- Treballs d’instal·lació de tanques perimetrals i de xarxa de protecció a les explotacions de FGC Turisme (POS110/26) EvaluaciónPublicada: 2026-07-21
- Subministrament d’impressions per a promoció comercial per a la temporada d’estiu 2026, hivern 2026-2027 i estiu 2027 per a Vallter (ref. PO46/26) ResueltaPublicada: 2026-07-17
- Suministro e instalación de componentes del sistema de nieve producida de las estaciones de montaña de Vallter (NS29/26) ResueltaPublicada: 2026-07-14
- Subministrament del material per a la provocació d’allaus dels sistemes Avalancheur de les explotacions de Vallter, SA (ref. NS21/26) ResueltaPublicada: 2026-07-03
- Servicio de revisión mecánica de las tareas cíclicas para alargar la vida útil de los remontadores y pilones instalados a las estaciones de montaña de Vallter (ref. PO29/26) ResueltaPublicada: 2026-07-03