El Vínculo El Vínculo.
Anulada

Conservació d’hàbitats i espècies als estanys dels Pirineus i, en concret, també a Parc natural de l’Alt Pirineu, mitjançant l’erradicació dels peixos al·lòctons en llacs alpins i mitjans. No obstant això, encara hi han molts estanys del Parc afectats i en els quals no s’hi ha pogut actuar. Per aquest motiu, gràcies a l’experiència adquirida en el marc d’aquests projectes és necessari continuar aquesta tasca als estanys del Rosari d’Àrreu i Garrabea com a prioritat immediata..

Expediente AP01NG-25 · Forestal Catalana, SA

Licitación pública de suministros convocada por Forestal Catalana, SA (Cataluña). Con valor estimado de 21.275 €. Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-01-30. Expediente AP01NG-25.

Importes y cifras

21.275 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
AP01NG-25
Estado
Anulada
Órgano de contratación
Forestal Catalana, SA
Tipo de contrato
Suministros
Procedimiento
Otros
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Cataluña

Fechas clave

Publicación
2025-01-16
Fin de presentación de ofertas
2025-01-30

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-01-16
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2025-03-10
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2025-03-20
Perfil del contratante Anulación de Anuncio de Formalización 2025-12-01

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Forestal Catalana, SA

Ver el órgano →