Concessió administrativa d’ús i aprofitament de la perruqueria mixta de senyores i cavallers, situada al Casal de la Gent Gran de Palaudàries de Lliçà d’Amunt, a la Carretera de Palaudàries, núm. 88.
Expediente 5735/2023 · Ajuntament de Lliçà d'Amunt
Licitación pública de concesión de servicios convocada por Ajuntament de Lliçà d'Amunt (Barcelona). Procedimiento otros. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-11-07. Expediente 5735/2023.
Datos del expediente
- Expediente
- 5735/2023
- Estado
- Resuelta
- Órgano de contratación
- Ajuntament de Lliçà d'Amunt
- Tipo de contrato
- Concesión de Servicios
- Procedimiento
- Otros
- Sistema de contratación
- No aplica
- Tramitación
- Ordinaria
- Lugar de ejecución
- Barcelona
Fechas clave
- Publicación
- 2023-10-23
- Fin de presentación de ofertas
- 2023-11-07
Códigos CPV
- 98321000Servicios de peluquería
Empresas adjudicatarias
| Empresa | Estado | Importe | Fecha |
|---|---|---|---|
| MARIA CARMEN GREGORIO MARTIN | Formalizado | — | 2024-02-05 |
Publicaciones oficiales
| Medio | Tipo de anuncio | Fecha |
|---|---|---|
| Perfil del contratante | Anuncio de Licitación | 2023-10-23 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Adjudicación | 2024-01-24 |
| Perfil del contratante | Anuncio de Formalización | 2024-02-06 |
Ubicación geográfica
- Barcelona, Barcelona, Cataluña
Documentos y pliegos
Otras licitaciones de Ajuntament de Lliçà d'Amunt
Ver el órgano →- Licitació de la concessió de l’ús i aprofitament de la perruqueria del Casal de la Gent Gran de Lliçà d’Amunt ResueltaPublicada: 2025-02-07
- Licitació de la concessió de l’ús i aprofitament de la perruqueria del Casal de la Gent Gran de Lliçà d’Amunt PublicadaPublicada: 2025-02-07
- Arrendament Local núm. 7 mercat municipal de Ca l'Artigues ResueltaPublicada: 2025-01-16
- Adhesió de l’ Ajuntament de Lliçà d’Amunt a la primera pròrroga del contracte 2021.04-A03 de l'acord marc derivat de subministrament de gas AdjudicadaPublicada: 2024-12-19
- Licitació de la gestió del servei “Parc de Nadal” pels anys 2024, 2025 i 2026 ResueltaPublicada: 2024-10-23
- Licitació de les obres de l’estacionament d’aportació a la xarxa de bus exprés a l’encreuament de la Ctra. BV-1602 amb la Variant de la Serra al municipi de Lliçà d’Amunt ResueltaPublicada: 2024-10-17
- Adhesió de l’ Ajuntament de Lliçà d’Amunt al contracte 2019.06 per a asfaltatges AdjudicadaPublicada: 2024-10-16
- Contractació del subministrament de dos camions recol·lectors compactadors de residus municipals de càrrega lateral ResueltaPublicada: 2024-09-30
- Licitació de la concessió de l’explotació dels serveis de bar i consergeria, conservació, vigilància i control de les instal·lacions del Casal de la Gent Gran de Lliçà d’Amunt ResueltaPublicada: 2024-09-26
- Licitació obres de rehabilitació de la Masia de Can Montcau de Lliçà d'Amunt ResueltaPublicada: 2024-09-26