El Vínculo El Vínculo.
Resuelta

Aquest servei es centra en la intervenció en les situacions de desprotecció infantil, ateses en el Servei d’Atenció a la Infància i Adolescència de Terrassa, que requereixen d’un abordatge terapèutic adreçat tant a l’infant o l’adolescent i la seva família, com a l’entorn familiar i social, que contempli alhora programes de suport social i programes de tractament familiar, mitjançant l’aportació de recursos necessaris segons les necessitats, capacitats, possibilitats i disponibilitat de cada cas, abordant la família en el seu conjunt.

Expediente ECAS 04243/2023 · Ajuntament de Terrassa

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament de Terrassa (Barcelona). Con valor estimado de 139.681 €. Procedimiento abierto. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2023-10-19. Expediente ECAS 04243/2023.

Importes y cifras

139.681 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
ECAS 04243/2023
Estado
Resuelta
Órgano de contratación
Ajuntament de Terrassa
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Lugar de ejecución
Barcelona

Fechas clave

Publicación
2023-10-03
Fin de presentación de ofertas
2023-10-19

Códigos CPV

Empresas adjudicatarias

EmpresaEstadoImporteFecha
EDUVIC SCCL Formalizado 44.931 € 2024-01-30

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2023-10-03
Perfil del contratante Anuncio de Adjudicación 2024-01-02
Perfil del contratante Anuncio de Formalización 2024-01-31

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament de Terrassa

Ver el órgano →