ZDRAVILA 2024
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
- Published
- 12 June 2024
- Submission deadline
- 31 July 2024, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00347638-2024
- Reference
- 84d43830-8c3c-4f85-be5c-67c661256cdc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Javno naročilo za dobavo zdravil za potrebe SBJ za obdobje 2 let, po odprtem postopku. Naročilo ni razdeljeno na sklope.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00347638-2024 · 12 June 2024
- OJS · 113/2024 · 12 June 2024