Zbrinjavanje glomaznog otpada
Buyer: PULA HERCULANEA d. o. o.
- Published
- 12 July 2024
- Submission deadline
- 12 August 2024, 12:00
- Estimated value
- €750,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00418191-2024
- Reference
- 14a66a52-681a-4255-b33b-c72811f50a8b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Usluga uključuje prihvat i zbrinjavanje dovezenog glomaznog otpada (KB 20 03 07 ) na primjeren i adekvatan način kao i sve druge manipulativne radnje ukoliko se otpad ne obrađuje na lokaciji preuzimanja otpada (utovar, prijevoz i istovar otpada), a sve u skladu s odredbama Zakona o gospodarenju otpadom (N.N. 84/21) i podzakonskim propisima kao i uvjetima i zahtjevima iz ove Dokumentacije o nabavi. Pojam glomaznog otpada definiran je Zakonom o gospodarenju otpadom (NN 84/21) na način da je to predmet ili tvar koju je zbog zapremnine i/ili mase neprikladno prikupljati u sklopu usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada. Popis vrsta predmeta i tvari koji se smatraju krupnim (glomaznim) komunalnim otpadom propisan je, još uvijek važećim, Naputkom o glomaznom otpadu (NN 79/15) . Okvirna količina koju Naručitelj predviđa da će prikupiti u razdoblju trajanja ugovora o javnoj nabavi je 3700 tona.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalan broj bodova koji Ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 bodova. Ponude s ponuđenim dnevnim kapacitetom preuzimanja otpada većim od 12 tona dnevno bodovat će se prema sljedećim…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji Ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 bodova Ponude s ponuđenim dnevnim kapacitetom preuzimanja otpada većim od 8 tona dnevno bodovat će se prema sljedećim…
Official publications
- TED · 00418191-2024 · 12 July 2024
- OJS · 135/2024 · 12 July 2024