Zavarovanje premoženja, premoženjskih interesov in oseb
Buyer: JAVNO PODJETJE KOMUNALA TRBOVLJE d.o.o.
- Published
- 3 February 2025
- Submission deadline
- 10 March 2025, 10:00
- Place of performance
- SI035
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00073151-2025
- Reference
- fa1ae1c2-3f00-4491-9588-dad3b1e04cb1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
Description
Zavarovanje premoženja, premoženjskih interesov in oseb za obdobje treh let. Javno naročilo je razdeljeno na 2 sklopa.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Premoženjska zavarovanja, zavarovanje odgovornosti in kolektivno nezgodno zavarovanje | 66510000 Servicios de seguros | — |
| 2 | Zavarovanje vozil (avtomobilska zavarovanja) | 66510000 Servicios de seguros | — |
Award criteria
- Price — Skladno z razpisno dokumentacijo
Official publications
- TED · 00073151-2025 · 3 February 2025
- OJS · 23/2025 · 3 February 2025
Other tenders from JAVNO PODJETJE KOMUNALA TRBOVLJE d.o.o.
- Dobava specialnega vozila za zbiranje in prevoz odpadkov
- Dobava specialnega vozila za zbiranje in prevoz odpadkov
- Zavarovanje premoženja, premoženjskih interesov in oseb
- Zavarovanje premoženja, premoženjskih interesov in oseb
- Zavarovanje premoženja, premoženjskih interesov in oseb
- Sukcesivna dobava olja, maziv in goriva za obdobje dveh let
- Sukcesivna dobava olja, maziv in goriva za obdobje dveh let
- KOMUNALNO VOZILO ZA ČIŠČENJE KANALIZACIJE IN SESANJE TER PREVOZ GREZNIČNIH GOŠČ
- SUKCESIVNA DOBAVA OLJA, MAZIV IN GORIVA