Zavarovanje premoženja in premoženjskih interesov Univerze v Mariboru
Buyer: UNIVERZA V MARIBORU
- Published
- 20 September 2024
- Submission deadline
- 30 September 2024, 10:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00566206-2024
- Reference
- 57b6c17a-8039-47ce-8c70-cdf1d84497c2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
Description
Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa, in sicer sklop 1: zavarovanje premoženja in sklop 2: zavarovanje vozil.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zavarovanje premoženja | 66510000 Servicios de seguros | — |
| 2 | Zavarovanje vozil | 66510000 Servicios de seguros | — |
Award criteria
- Price — Kot izhaja iz dokumentacije v zvezi z oddajo JN
- Price — Kot izhaja iz dokumentacije JN
Official publications
- TED · 00566206-2024 · 20 September 2024
- OJS · 184/2024 · 20 September 2024