ZAVAROVANJE PREMOŽENJA IN PREMOŽENJSKIH INTERESOV
Buyer: ZDRAVSTVENI DOM MURSKA SOBOTA
- Published
- 4 April 2024
- Submission deadline
- 25 April 2024, 12:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00197338-2024
- Reference
- 3215727a-b24b-4505-8542-2fb879f21d47
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
Description
Naročilo predstavlja izvedbo storitve zavarovanja premoženja in premoženjskih interesov naročnika za obdobje 5 let. Vse tehnične specifikacije in druge zahteve, ki opredeljujejo javno naročilo so zapisane v dokumentaciji, ki v celoti opredeljuje predmetno javno naročilo.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00197338-2024 · 4 April 2024
- OJS · 67/2024 · 4 April 2024