„Застраховки за нуждите на Агенция „Митници“
Buyer: АГЕНЦИЯ "МИТНИЦИ"
- Published
- 3 December 2025
- Submission deadline
- 8 January 2026, 23:59
- Estimated value
- 225,500 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00802244-2025
- Reference
- 21f8e1cf-41c4-48f1-98c7-219a746389dc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
Description
1. Предмет на възлагане с настоящата поръчка е „Застраховки за нуждите на Агенция „Митници“. Целта на настоящата поръчка е предоставяне на застрахователни услуги, свързани със сключване на застраховка, чрез предоставяне на застрахователна закрила върху имуществени и неимуществени интереси на Агенция „Митници“, в качеството й на Възложител, чрез поемане на риск от настъпване на застрахователни събития, съгласно условията на настоящата документация. Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в три обособени позиции, както следва: • Обособена позиция № 1 - „Застраховка на недвижими имоти, сгради и имущество на Агенция „Митници“; • Обособена позиция № 2 – „Застраховка „Обща гражданска отговорност към трети лица“ на дирекция ЦМЛ и Митническа лаборатория Русе“ • Обособена позиция № 3 – „Застраховка „Помощ при пътуване“ за служителите на Агенция „Митници“ 2. Прогнозна стойност Прогнозната стойност на поръчката, определена в съответствие с разпоредбата на чл. 21, ал. 2 и 3 от ЗОП към датата на откриването й и, при спазване на правилата на чл. 21, ал. 1 от ЗОП и чл. 27 от ППЗОП е в размер на 266 000,00 лева (двеста шестдесет и шест хиляди) лева с включен ДЗП. Прогн…
Award criteria
- Quality — Комплексната оценка (КО) на офертата на участниците се изчислява като сбор от отделните показатели по следната формула: КО = Ф1 + Т1, където: КО – комплексна оценка Ф1 – Общ размер на застрахователна…
- Price — Комплексната оценка (КО) на офертата на участниците се изчислява като сбор от отделните показатели по следната формула: КО = Ф1 + Т1, където: КО – комплексна оценка Ф1 – Общ размер на застрахователна…
Official publications
- TED · 00802244-2025 · 3 December 2025
- OJS · 233/2025 · 3 December 2025