"Застраховка на два броя БЛС марка „ALPHA Unmanned Systems“, модел ”Alpha 900 UAV HELICOPTER”
Buyer: Главна дирекция "Гранична полиция" /ГДГП/ към Министерство на вътрешните работи /МВР/
- Published
- 13 June 2025
- Submission deadline
- 17 July 2025, 23:59
- Estimated value
- 376,157 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00384119-2025
- Reference
- 4313c8dc-6870-4d3b-abeb-637ee21d444b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
- 66516200Servicios de seguros de responsabilidad civil de aeronaves
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е "Застраховка на два броя БЛС марка „ALPHA Unmanned Systems“, модел ”Alpha 900 UAV HELICOPTER”, включваща застраховки „Каско“ и „Гражданска отговорност“ . Застрахователното покритие е посочено в техническата спецификация на възложителя. Безпилотните летателни системи са оборудвани с електронно-оптично оборудване за наблюдение, като изпълняват полети от гранично-полицейски кораб и от сушата, дневни и нощни. Финансирането на обществената поръчка е осигурено по Инструмент за финансова подкрепа за управлението на границите и визовата политика, като част от Фонда за интегрирано управление на границите, за периода 2021 -2027 г., за изпълнение на проект BG65BVPR001-1.001-0010 "Застраховка на летателна техника и личен съства".
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта се определя по критерия за възлагане “най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00384119-2025 · 13 June 2025
- OJS · 112/2025 · 13 June 2025
Other tenders from Главна дирекция "Гранична полиция" /ГДГП/ към Министерство на вътрешните работи /МВР/
- „Надграждане, осъвременяване с нови технически средства на Интегрирана система за наблюдение на българо-турската граница в участъка от ГКПП…
- "Разширение на единната система АИС "Граничен контрол" в съответствие с изискванията на Регламент 2017/2226 и Системата за вход/изход (СВИ)…
- „Надграждане, осъвременяване с нови технически средства на Интегрирана система за наблюдение на българо-турската граница в участъка от ГКПП…
- „Доставка на строителни материали и инструменти за поддръжка на ИВС“ с две обособени позиции
- „Доставка, монтаж и гаранционна поддръжка на UPS и дизелови генератори за структури на Главна дирекция „Гранична полиция” по 2 (две)…
- ”Доставка на каменна фракция” по пет обособени позиции
- "Доставка и гаранционно обслужване на гранично-полицейски патрулен кораб"
- „Доставка и гаранционна поддръжка на мобилни системи за наблюдение”
- "Разширение на единната система АИС "Граничен контрол" в съответствие с изискванията на Регламент 2017/2226 и Системата за вход/изход (СВИ)…
- „Избор на доставчик на активна нетна електрическа енергия и координатор на балансираща група за ниско и средно напрежение и администриране…