„Застраховане на служебните МПС, собственост на община Самоков“.
Buyer: ОБЩИНА САМОКОВ
- Published
- 2 October 2025
- Submission deadline
- 3 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 400,000 лв.
- Place of performance
- гр. Самоков, BG412
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00646737-2025
- Reference
- 6d55a484-20a3-4ef6-94a8-b518cab74054
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66510000Servicios de seguros
Description
Предметът на обществената поръчка е: „Застраховане на служебните МПС, собственост на община Самоков“ по заявка на Възложителя. Целта на настоящата обществена поръчка е да обезпечи необходимостта от предоставяне на застрахователна закрила върху имуществени интереси на Възложителя, чрез поемане на риск от настъпване на застрахователни събития, посредством предоставяне на застрахователни услуги.
Award criteria
- Price — Съгласно чл. 70, ал. 1 от ЗОП, обществените поръчки се възлагат въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта за настоящата поръчка ще бъде определена въз основа…
Official publications
- TED · 00646737-2025 · 2 October 2025
- OJS · 189/2025 · 2 October 2025