Застраховане на пътни превозни средства, собственост на НЕК ЕАД
Buyer: НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- Published
- 25 April 2025
- Submission deadline
- 27 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,500,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00268155-2025
- Reference
- 1afd462e-7ff3-4bdc-9cbc-2059137e3103
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66514110Servicios de seguros de automóviles
- 66514110Servicios de seguros de automóviles
Description
Обект на обществената поръчка е „Услуга“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от ЗОП. В обема на настоящата обществена поръчка се включва изпълнение на следните услуги: Застраховка „Гражданска отговорност“ на автомобилистите за 498 броя пътни превозни средства Застраховка „Злополука на местата на МПС“ за 391 броя пътни превозни средства Застраховка „Каско“ за 170 броя пътни превозни средства. В посочените количества може да настъпи промяна в резултат на бракуване и/или закупуване на нови автомобили. Възложителят си запазва правото да застрахова новопридобитите автомобили при същите условия. Срокът на действие на договора е 36 /тридесет и шест/ месеца, считано от датата на получаване на писмено уведомление от Възложителя към Изпълнителя за стартиране изпълнението на договора или до достигане на максималната му стойност, което от двете събития настъпи по–рано. Видът и обемът и изискванията за изпълнение на дейностите, предмет на настоящата обществена поръчка, са съгласно Техническата спецификация, част от документацията за обществената поръчка.
Award criteria
- Price — Участникът с получена най-висока комплексна оценка, се класира на първо място. Останалите участници се класират във низходящ ред, съобразно получената от тях комплексна оценка. В случай, че…
Official publications
- TED · 00268155-2025 · 25 April 2025
- OJS · 81/2025 · 25 April 2025
Other tenders from НАЦИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОМПАНИЯ ЕАД
- “Използване на търговските платформи на организиран борсов пазар за извършване на сделки за продажба и покупка на електрическа енергия от…
- 25РП-Ч19A206 Доставка на смоли, силикони, лепил и други химични материали за нуждите на НЕК ЕАД
- "Оглед на напорен тръбопровод - ВЕЦ "Тешел"
- „Избор на изпълнител за предоставяне на финансови услуги от кредитни институции за нуждите на НЕК ЕАД“ с включени 3 (три) обособени позиции
- Застраховане на работниците и служителите на НЕК ЕАД, за рисковете „Смърт“, „Трайна загуба на работоспособност“ и „Временна загуба на…
- Доставка на генераторни прекъсвачи 12/3150/50 SF6 към ХГ-1 и ХГ-2 на ВЕЦ „Цанков камък“, реф. № 25ИП-Е50А123
- Застраховане на пътни превозни средства, собственост на НЕК ЕАД
- ПАВЕЦ „Чаира” – Доставка и подмяна на генератори, турбини, основни и спомагателни съоръжения, системи за контрол. Изпитвания и въвеждане в…
- Изготвяне на проекти за експлоатация на язовирни стени „Искър“ и „Кокаляне“– определяне на гранични стойности“
- „Доставка на брандирано облекло“, реф. № 25ТП-У19А254