Zamenjava prekucnih kotlov in prekucnih / nagibnih ponev - ponovitev
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica
- Published
- 4 March 2025
- Submission deadline
- 27 March 2025, 10:00
- Place of performance
- SI043
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00142115-2025
- Reference
- 65a918cf-62f3-4aa8-8ab4-67ce7baf936b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39710000Aparatos electrodomésticos
Description
Predmet javnega naročila je zamenjava treh obstoječih dotrajanih prekucnih kotlov z novimi, obenem je potrebna tudi zamenjava dveh prekucnih nagibnih ponev. Ob zamenjavi je potrebno zaradi drugačnega tipa aparatov potrebno izvesti tudi spremembo instalacij, izvesti tudi dodatna pripravljalna in gradbena dela za možnost vgradnje in priključitve novih aparatov. Javno naročilo vključuje tudi vzdrževanje zamenjanih prekucnih kotlov in prekucnih / nagibnih ponev za obdobje sedmih (7) let.
Award criteria
- Price — Naročnik bo izbral med dopustnimi ponudbami ekonomsko najugodnejšo ponudbo v skladu s spodaj navedenimi merili. Merilo za izbiro: ekonomsko najugodnejša ponudba v EUR z DDV, ki go ugotovljena kot…
Official publications
- TED · 00142115-2025 · 4 March 2025
- OJS · 44/2025 · 4 March 2025
Other tenders from SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica