Zamenjava prekucnih kotlov in prekucnih / nagibnih ponev
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica
- Published
- 28 October 2024
- Submission deadline
- 18 November 2024, 10:00
- Place of performance
- SI043
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00653928-2024
- Reference
- 82407771-cc74-41b9-83ff-8437fd610d62
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39710000Aparatos electrodomésticos
- 42214000Hornos de cocina, secadores para productos agrícolas y equipo para cocinar o calentar
Description
Predmet javnega naročila je zamenjava treh obstoječih dotrajanih prekucnih kotlov z novimi, obenem je potrebna tudi zamenjava dveh prekucnih nagibnih ponev. Ob zamenjavi je potrebno zaradi drugačnega tipa aparatov potrebno izvesti tudi spremembo instalacij, izvesti tudi dodatna pripravljalna in gradbena dela za možnost vgradnje in priključitve novih aparatov. Javno naročilo vključuje tudi vzdrževanje zamenjanih prekucnih kotlov in prekucnih / nagibnih ponev za obdobje sedmih (7) let.
Award criteria
- Price — Merilo je opisano v razpisni dokumentaciji oz. obrazcu Navodila za izdelavo ponudbe (točka 8 - ocenjevanje ponudb)
- Quality — Merilo je opisano v razpisni dokumentaciji oz. obrazcu Navodila za izdelavo ponudbe (točka 8 - ocenjevanje ponudb). Ponudniki morajo za namen merila tehnične značilnosti izpolniti zavihek MERILA v…
Official publications
- TED · 00653928-2024 · 28 October 2024
- OJS · 210/2024 · 28 October 2024
Other tenders from SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. FRANCA DERGANCA Nova Gorica