El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

ŽALE-40/24 Sukcesivna izdelava in dobava svečanih oblačil in dodatkov ter zaščitnih oblačil

Buyer: ŽALE Javno podjetje, d.o.o.

Published
25 November 2024
Submission deadline
23 December 2024, 10:00
Place of performance
SI041
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00717952-2024
Reference
6598cfce-537f-4ef7-89c8-c4239c5e8d42
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet javnega naročila je »Sukcesivna izdelava in dobava svečanih oblačil in dodatkov ter zaščitnih oblačil« (v nadaljevanju tudi: blago in/ali oblačila), za obdobje 48 mesecev od sklenitve okvirnega sporazuma. Predmet javnega naročila je razdeljen na naslednje sklope:  Sklop št. 1: Izdelava in dobava svečanih oblačil in dodatkov in  Sklop št. 2: Izdelava in dobava zaščitnih oblačil. Predmet javnega naročila je podrobno opisan v ponudbenem predračunu, tehnični specifikaciji predmeta javnega naročila za posamezni sklop predmeta javnega naročila in v nadaljevanju razpisne dokumentacije. Navedeni dokumenti so kot priloge sestavni del razpisne dokumentacije. Predmet javnega naročila je nabava blaga, za katerega je obvezno upoštevanje okoljskih vidikov, kot to določa tretja (3) točka prvega odstavka 4. člena Uredbe o zelenem javnem naročanju (Ur. l. RS, št. 51/17 s spremembami; v nadaljevanju: Uredba o zelenem javnem naročanju), zato bo naročnik predmet javnega naročila oddal tako, da bo izpolnjen cilj, ki je za predmetno javno naročilo opredeljen v četrti (4) točki drugega odstavka 6. člena Uredbe o zelenem javnem naročanju.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Izdelava in dobava svečanih oblačil in dodatkov
SI041
18100000 Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios
2 Izdelava in dobava zaščitnih oblačil
SI041
18100000 Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios

Award criteria

Official publications