Zakup subskrypcji oprogramowania biurowego wraz z usługami rozwoju
Buyer: Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o.
- Published
- 18 July 2025
- Submission deadline
- 29 July 2025, 12:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00472753-2025
- Reference
- e3d35ac5-be8d-49de-b911-ffa0e5ecb8a6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 72265000Servicios de configuración de software
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
- 72300000Servicios relacionados con datos
- 72268000Servicios de suministro de software
- 72317000Servicios de almacenamiento de datos
Description
1. Przedmiotem Zamówienia jest: 1) aktywacja dla Spółki Centralny Port Komunikacyjny sp. o.o. w formule CSP subskrypcji oprogramowania: a) Microsoft 365 E5 – kod producenta: CFQ7TTC0LFLZ lub oprogramowanie równoważne – dalej: „Oprogramowanie E5”; b) Microsoft 365 E3 – kod producenta: CFQ7TTC0LFLX lub oprogramowanie równoważne –dalej: „Oprogramowanie E3”; c) Microsoft 365 F3 – kod producenta: CFQ7TTC0LH05 oprogramowanie równoważne – dalej: „Oprogramowanie F”; d) Microsoft Teams EEA - kod producenta: CFQ7TTC0MZJF lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie T”; e) Microsoft Visio Plan 2 - kod producenta: CFQ7TTC0HD32 lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie V”; f) Microsoft Power Automate Premium - kod producenta: CFQ7TTC0LSGZ lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie P”; g) Microsoft SQL Serwer Standard 2022 (2Core Licencse Pack) - kod producenta: DG7GMGF0M7XW lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie S” h) Microsoft Copilot M365 - kod producenta: CFQ7TTC0MM8R lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramowanie C” i) Microsoft Copilot Studio - kod producenta: CFQ7TTC0LH1F lub oprogramowanie równoważne - dalej: „Oprogramo…
Award criteria
- Price — Zamawiający w ramach kryterium „Cena” przyzna ofercie z najniższą ceną 95 punktów, a każdej następnej zostanie przyporządkowana liczba punktów proporcjonalnie mniejsza, według wzoru wskazanego w…
- Cost — Zamawiający w ramach kryterium „Rabat na usługę udostępniania mocy obliczeniowej” przyzna ofercie z największym rabatem 5 punktów, a każdej następnej zostanie przyporządkowana liczba punktów…
Official publications
- TED · 00472753-2025 · 18 July 2025
- OJS · 136/2025 · 18 July 2025
Other tenders from Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o.
- Umowa Ramowa dla postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn: „Usługi badań laboratoryjnych dla robót zasadniczych…
- Świadczenie usług Generalnego Inżyniera Kontraktu dla budowy Lotniska w ramach Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego
- Zakup subskrypcji oprogramowania biurowego wraz z usługami rozwoju
- Budowa tunelu kolejowego oraz dworca kolejowego wraz z wykonaniem niezbędnych prac projektowych - w ramach realizacji inwestycji pod nazwą…
- Świadczenie usług doradztwa prawnego w obszarze planowanych przez Spółkę CPK projektów energetycznych, ciepłowniczych i chłodniczych
- Zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie i serwis Urządzeń Transportu Bliskiego dla Lotniska CPK
- Świadczenie usług Generalnego Inżyniera Kontraktu dla budowy Lotniska w ramach Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego
- Doradca prawny i podatkowy w transakcji dotyczącej spółki CPK.Lotnisko
- Dostawa urządzeń zgodnie z zawartą umową ramową na dostawy sprzętu komputerowego dla części 2 (Monitory)
- Dostawa urządzeń zgodnie z zawartą umową ramową na dostawy sprzętu komputerowego dla części 1 (Laptopy)