Zakup sprzętu oraz oprogramowania informatycznego, służącego informatyzacji i cyfryzacji szpitala
Buyer: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
- Published
- 17 December 2025
- Submission deadline
- 29 December 2025, 09:00
- Place of performance
- Białystok, PL841
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00839728-2025
- Reference
- b8eb3ce3-9f7b-45e7-95f8-98a13c17c019
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30236000Equipo informático diverso
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu oraz oprogramowania informatycznego, służącego informatyzacji i cyfryzacji szpitala
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 30236000 Equipo informático diverso | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 30236000 Equipo informático diverso | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 30236000 Equipo informático diverso | — |
Award criteria
- Price — Cena - 70%
- Quality — termin realizacji zamówienia - 20%
- Quality — sprzedaż części zamiennych – waga 10%
Official publications
- TED · 00839728-2025 · 17 December 2025
- OJS · 243/2025 · 17 December 2025
Other tenders from Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
- ,,Zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu…
- „Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie”
- „AI Dokumentacja chatbot”
- Przetarg nieograniczony na dostawę środków do dezynfekcji
- „Zakup chmury na potrzeby kopii Baz danych, Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie, AI Dokumentacja chatbot”
- ,,Dostawa sprzętu i aparatury medycznej do Poradni AOS, Punktu Pobrań Krwi, oraz urządzeń do sterylizacji”
- Dostawa kontenerów do sterylizacji wraz z wyposażeniem
- „Zakup chmury na potrzeb kopii Baz danych, Integracja EDM z P1, Zakup chmury na potrzeby EDM i indeksowanie, AI Dokumentacja chatbot”
- „Kompleksowe Wzmocnienie Cyberbezpieczeństwa oraz Infrastruktury Sieciowej Jednostki: Dostawa i Wdrożenie Redundantnych Zapór Sieciowych z…
- „Wdrożenie AI interfejs PUI”