Zakup i dostawa wyrobów medycznych II
Buyer: Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
- Published
- 28 March 2025
- Submission deadline
- 7 May 2025, 11:00
- Place of performance
- Kraków, PL213
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00199404-2025
- Reference
- 2c7d1707-3032-4c24-8e59-9076392c7d0d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyrobów medycznych II. Zamówienie jest podzielone na 29 części. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Lots (29)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 - Akcesoria do aparatu AIRVO | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 2 | Pakiet 2 - Cewnik do kaniulacji żył centralnych celem czasowej elektrostymulacji | 33141200 Catéteres | — |
| 3 | Pakiet 3 - Cewniki do karmienia noworodków | 33141200 Catéteres | — |
| 4 | Pakiet 4 - Cewniki do odsysania dróg oddechowych | 33141200 Catéteres | — |
| 5 | Pakiet 5 - Cewniki do zamkniętego systemu odsysania | 33141200 Catéteres | — |
| 6 | Pakiet 6 - Cewniki, worki, wieszaki | 33140000 Material médico fungible | — |
| 7 | Pakiet 7 - Dren z trokarem do drenażu klatki piersiowej | 33141642 Accesorios para drenes | — |
| 8 | Pakiet 8 - Drenaż pola operacyjnego | 33140000 Material médico fungible | — |
| 9 | Pakiet 9– Filtr gazu CO2 | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 10 | Pakiet 10– Jednorazowe czujniki saturacji dla noworodków, opaski na rzep oraz pulsoksymetry | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 11 | Pakiet 11– Kable EKG monitorujące do kardiomonitorów (1) | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 12 | Pakiet 12 - Maska z obwodem do aparatu Philips Respironies V | 33140000 Material médico fungible | — |
| 13 | Pakiet 13 - Materiały zużywalne do badań | 33140000 Material médico fungible | — |
| 14 | Pakiet 14 - Prowadnik do intubacji | 33170000 Anestesia y reanimación | — |
| 15 | Pakiet 15 - Rurka intubacyjna jednorazowa | 33170000 Anestesia y reanimación | — |
| 16 | Pakiet 16 - Rury karbowane do obwodu oddechowego respiratora | 33140000 Material médico fungible | — |
| 17 | Pakiet 17 - Sprzęt anestetyczny | 33140000 Material médico fungible | — |
| 18 | Pakiet 18 - Sprzęt do cieplarek | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 19 | Pakiet 19 –Strzygarki i ostrza do strzygarki | 33140000 Material médico fungible | — |
| 20 | Pakiet 20 – Szczotki do czyszczenia narzędzi | 33140000 Material médico fungible | — |
| 21 | Pakiet 21 – Wielorazowe czujniki saturacji dla dorosłych | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 22 | Pakiet 22 – Wielorazowe mankiety do pomiaru ciśnienia krwi (NIBP) | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 23 | Pakiet 23 - Worki do drenażu typu Bile-Bag | 33141600 Colectores y bolsas de recogida, drenajes y kits | — |
| 24 | Pakiet 24 - Wzierniki uszne | 33140000 Material médico fungible | — |
| 25 | Pakiet 25 - Zestaw do cewnikowania metodą Seldingera | 33141641 Sondas | — |
| 26 | Pakiet 26 - Zestaw do lewatyw | 33140000 Material médico fungible | — |
| 27 | Pakiet 27- Zestaw do nakłucia jamy otrzewnej | 33140000 Material médico fungible | — |
| 28 | Pakiet 28 - Zgłębniki do tamowania jamy nosowo-gardłowej | 33141110 Apósitos | — |
| 29 | Pakiet 29 - Żel sterylny do USG w saszetkach | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — Liczba punktów = ( Cmin/Cof ) * 100 * waga gdzie: - Cmin - najniższa cena spośród wszystkich ofert - Cof - cena podana w ofercie
Official publications
- TED · 00199404-2025 · 28 March 2025
- OJS · 62/2025 · 28 March 2025
Other tenders from Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą analizatora - Podłoża do posiewów krwi i płynów…
- Zakup i dostawa giętkich, wielorazowych wideo cystoskopów oraz dedykowanych do nich koszyków
- Zakup i dostawa histeroskopu -3 sztuki oraz wieży endoskopowej -1 sztuka
- Usługa w zakresie odbioru, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów medycznych
- Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie .
- Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych I
- Zakup i dostawa odczynników do wykonywania badań dla Pracowni Diagnostyki Mikrobiologicznej -szybkie testy kasetkowe