Zakup i dostawa wyrobów medycznych I
Buyer: Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
- Published
- 24 March 2025
- Submission deadline
- 28 March 2025, 11:00
- Place of performance
- Kraków, PL213
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00187040-2025
- Reference
- e0b877c9-ecef-4e0a-accf-099d8c3e17a6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyrobów medycznych I. Zamówienie jest podzielone na 28 części. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Lots (28)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 - Adsorber krwi pełnej wraz z akcesoriami | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Pakiet 2 - Aparat do treningu oddechowego | 33140000 Material médico fungible | — |
| 3 | Pakiet 3 - Dren Kehra | 33140000 Material médico fungible | — |
| 4 | Pakiet 4 - Jednorazowy pistolet z igłą do biopsji stercza | 33141323 Agujas para biopsia | — |
| 5 | Pakiet 5 - Kasetki histopatologiczne do bardzo drobnych wycinków (biopsyjne) | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | — |
| 6 | Pakiet 6 - Kasetki histopatologiczne z przykrywkami | 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios | — |
| 7 | Pakiet 7 - Klipsy tytanowe do klipsownic laparoskopowych | 33140000 Material médico fungible | — |
| 8 | Pakiet 8 - Kubki | 39222120 Tazas desechables | — |
| 9 | Pakiet 9 - Mikrokuwety do badania cukru u noworodka | 33141300 Aparatos para venepuntura y toma de muestras de sangre | — |
| 10 | Pakiet 10 - Nakłuwacze do pobierania krwi | 33141300 Aparatos para venepuntura y toma de muestras de sangre | — |
| 11 | Pakiet 11 - Nebulizatory jednorazowego użycia | 33140000 Material médico fungible | — |
| 12 | Pakiet 12 - Papier do EKG i rejestratorów | 33140000 Material médico fungible | — |
| 13 | Pakiet 13 - Pierścienie do gumkowania żylaków odbytu | 33140000 Material médico fungible | — |
| 14 | Pakiet 14 - Probówki do wykonywania badań z zakresu serologii transfuzjologicznej i nakłuwacze | 33192500 Tubos de ensayo | — |
| 15 | Pakiet 15 - Probówki Falcona | 33192500 Tubos de ensayo | — |
| 16 | Pakiet 16 - Próżnociąg położniczy | 33140000 Material médico fungible | — |
| 17 | Pakiet 17 - Rurki dotchawicze i sonda monopolarna | 33140000 Material médico fungible | — |
| 18 | Pakiet 18 - Stapler okrężny | 33140000 Material médico fungible | — |
| 19 | Pakiet 19 - Stapler skórny | 33140000 Material médico fungible | — |
| 20 | Pakiet 20 - Staplery | 33140000 Material médico fungible | — |
| 21 | Pakiet 21 - Staplery II | 33140000 Material médico fungible | — |
| 22 | Pakiet 22 - Stazy (opaski uciskowe) | 33140000 Material médico fungible | — |
| 23 | Pakiet 23 - System do pobierania krwi | 33141300 Aparatos para venepuntura y toma de muestras de sangre | — |
| 24 | Pakiet 24 - System do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego | 33140000 Material médico fungible | — |
| 25 | Pakiet 25 - System wskazany do zastosowania w krzyżowo-kolcowym mocowaniu pochwy | 33140000 Material médico fungible | — |
| 26 | Pakiet 26 - Szpatułki laryngologiczne | 33140000 Material médico fungible | — |
| 27 | Pakiet 27 - Troakary jednorazowego użytku | 33140000 Material médico fungible | — |
| 28 | Pakiet 28 - Worki do zbiórki moczu | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — Liczba punktów = ( Cmin/Cof ) * 100 * waga gdzie: - Cmin - najniższa cena spośród wszystkich ofert - Cof - cena podana w ofercie
- Quality — Liczba punktów = ( Jof/Jmax ) * 100 * waga gdzie: - Jof - ilość punktów ocenianej oferty obliczonej wg punktacji podanej w pkt. 19.4., - Jmax - najwyższa ilość punktów spośród wszystkich…
Official publications
- TED · 00187040-2025 · 24 March 2025
- OJS · 58/2025 · 24 March 2025
Other tenders from Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą analizatora - Podłoża do posiewów krwi i płynów…
- Zakup i dostawa giętkich, wielorazowych wideo cystoskopów oraz dedykowanych do nich koszyków
- Zakup i dostawa histeroskopu -3 sztuki oraz wieży endoskopowej -1 sztuka
- Usługa w zakresie odbioru, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów medycznych
- Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie .
- Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych I
- Zakup i dostawa odczynników do wykonywania badań dla Pracowni Diagnostyki Mikrobiologicznej -szybkie testy kasetkowe