Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki Szpitala I
Buyer: Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
- Published
- 13 March 2025
- Submission deadline
- 18 April 2025, 11:00
- Place of performance
- Kraków, PL213
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00162086-2025
- Reference
- 3c12c1eb-75e9-42d4-92c6-0e266e1e445f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141110Apósitos
Description
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyrobów medycznych I. Zamówienie jest podzielone na 28 części. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Lots (33)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 - Serweta do ochrony brzegów rany | 33141110 Apósitos | — |
| 2 | Pakiet 2 - Opatrunki specjalistyczne na rany I | 33141110 Apósitos | — |
| 3 | Pakiet 3 - Opatrunki specjalistyczne na rany II | 33141110 Apósitos | — |
| 4 | Pakiet 4 - Preparat do zabezpieczenia cewników i portów | 33140000 Material médico fungible | — |
| 5 | Pakiet 5 - Paski do zamykania ran | 33141110 Apósitos | — |
| 6 | Pakiet 6 - Gąbki do oczyszczania ran | 33140000 Material médico fungible | — |
| 7 | Pakiet 7 - Serwety operacyjne | 33140000 Material médico fungible | — |
| 8 | Pakiet 8 - Folia operacyjna z jodem | 33141110 Apósitos | — |
| 9 | Pakiet 9 - Jałowe tupfery i setony | 33141110 Apósitos | — |
| 10 | Pakiet 10 - Serweta do porodu | 33141110 Apósitos | — |
| 11 | Pakiet 11 - Zestaw do podciśnieniowej terapii leczenia ran | 33141110 Apósitos | — |
| 12 | Pakiet 12 - Opatrunki samoprzylepne I | 33141110 Apósitos | — |
| 13 | Pakiet 13 - Opatrunki samoprzylepne II | 33141110 Apósitos | — |
| 14 | Pakiet 14 - Opatrunki jałowe na rany | 33141110 Apósitos | — |
| 15 | Pakiet 15 - Kompresy gazowe jałowe z nitką RTG | 33141110 Apósitos | — |
| 16 | Pakiet 16 - Opatrunki do kateterów i wkłuć centralnych | 33141110 Apósitos | — |
| 17 | Pakiet 17 - Opatrunek do mocowania kaniul | 33141110 Apósitos | — |
| 18 | Pakiet 18 - Folie chirurgiczne | 33141110 Apósitos | — |
| 19 | Pakiet 19 - Taśmy i siatki | 33141110 Apósitos | — |
| 20 | Pakiet 20 - Opatrunek z folii poliuretanowej | 33141110 Apósitos | — |
| 21 | Pakiet 21 - Preparat w sprayu do pielęgnacji ran | 33140000 Material médico fungible | — |
| 22 | Pakiet 22- Jałowe serwety z włókniny jednorazowego użycia | 33141110 Apósitos | — |
| 23 | Pakiet 23 - Zamknięty system dostępu donaczyniowego | 33140000 Material médico fungible | — |
| 24 | Pakiet 24 - Zestaw do przetaczania płynów - bursztynowy | 33140000 Material médico fungible | — |
| 25 | Pakiet 25 - Igły iniekcyjne | 33140000 Material médico fungible | — |
| 26 | Pakiet 26 - Sonda żołądkowa p/odleżynowa | 33140000 Material médico fungible | — |
| 27 | Pakiet 27 - Przyrząd do aspiracji leków z butelki | 33140000 Material médico fungible | — |
| 28 | Pakiet 28 - Siatki polipropylenowe niewchłanialne | 33140000 Material médico fungible | — |
| 29 | Pakiet 29 - Zestaw do przetaczania | 33140000 Material médico fungible | — |
| 30 | Pakiet 30 - Jednorazowy sprzęt medyczny do przygotowania cytostatyków I | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — Liczba punktów = ( Cmin/Cof ) * 100 * waga gdzie: - Cmin - najniższa cena spośród wszystkich ofert - Cof - cena podana w ofercie
Official publications
- TED · 00162086-2025 · 13 March 2025
- OJS · 51/2025 · 13 March 2025
Other tenders from Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą analizatora - Podłoża do posiewów krwi i płynów…
- Zakup i dostawa giętkich, wielorazowych wideo cystoskopów oraz dedykowanych do nich koszyków
- Zakup i dostawa histeroskopu -3 sztuki oraz wieży endoskopowej -1 sztuka
- Usługa w zakresie odbioru, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów medycznych
- Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie .
- Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych I
- Zakup i dostawa odczynników do wykonywania badań dla Pracowni Diagnostyki Mikrobiologicznej -szybkie testy kasetkowe