El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Zakup i dostawa wirówek dla Wydziału Medycznego UW

Buyer: UNIWERSYTET WARSZAWSKI

Published
9 August 2024
Submission deadline
9 September 2024, 09:00
Place of performance
PL911
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00481209-2024
Reference
2faefa31-7b3a-4f99-b0ef-b7c9c49f7a1f
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) dalej „pzp”. 2. Zamówienie zostało podzielone na części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia(dopuszczenie złożenia ofert częściowych). 3. Wszelkie postanowienia niniejszej SWZ stosuje się do każdej części zamówienia chyba, że wyraźnie zaznaczono, iż dane postanowienie ma zastosowanie wyłącznie do wskazanej części zamówienia. 4. Zamawiający nie udzieli zamówienia wykonawcy, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE. L. z 2014 r. Nr 229, str. 1 z późn. zm.). W niniejszym postępowaniu mają zastosowanie zakazy dotyczące podwykonawców, dostawców oraz podmiotów trzecich określone w Rozporządzeniu, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Wirówki laboratoryjne
Warszawa, PL911
42931000 Centrifugadoras
2 Laboratoryjna wirówka stołowa
Warszawa, PL911
42931000 Centrifugadoras
3 Mikrowirówka laboratoryjna wraz z dwoma rotorami
Warszawa, PL911
42931000 Centrifugadoras
4 Wirówki z chłodzeniem na próbówki
Warszawa, PL911
42931000 Centrifugadoras

Award criteria

Official publications