Zakup i dostawa sadzeniaków odmiany SHC 1010
Buyer: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Published
- 22 July 2024
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00439240-2024
- Reference
- f6e1e86a-f75d-4393-ab61-31f00d234c9b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03212100Patatas
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego będzie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „Zakup i dostawa sadzeniaków w 2024 roku”, znak sprawy 1/RZD-ZP/2024, ogłoszonego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 92486-2024 z dnia 13 lutego 2024 roku, nie została złożona żadna oferta dla: • zadania nr 7 – Ziemniaki sadzeniaki odmiany SHC 1010. 2. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa sadzeniaków odmiany SHC 1010: Nr Zadania Nazwa Jednostka miary Ilość Rodzaj opakowania 1. Ziemniaki sadzeniaki odmiany SHC 1010 Tony 75,00 BIG-BAG Kod CPV: 03212100-1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w załączniku nr 1 do niniejszego zaproszenia oraz w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do niniejszego zaproszenia.
Award criteria
- Price — Cena
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Agro Czar Sp. z o.o. | 177,188 zł | — |
Official publications
- TED · 00439240-2024 · 22 July 2024
- OJS · 141/2024 · 22 July 2024
Other tenders from Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
- Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego dla budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych SGGW w Warszawie.
- Sukcesywne dostawy papieru toaletowego, ręczników papierowych, środków myjących i dezynfekujących wraz z najmem podajników i dozowników
- Dostawa maszyn
- Zakup i dostawa kolejnych środków w 2026 roku
- Dostawa mebli laboratoryjnych i dygestoriów do budynku Innowacyjnego Centrum Nauk Żywieniowych SGGW w Warszawie.
- Zakup i dostawa następnych środków w 2026 roku
- Zakup i dostawa pierwszych środków w 2026 roku
- Zakup i dostawa dodatkowych nawozów
- Zakup i dostawa opryskiwacza samojezdnego
- Zakup i dostawa nawozu biologicznego