Zakup i dostawa rękawic diagnostycznych
Buyer: Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 24 May 2024, 11:00
- Place of performance
- Kraków, PL213
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00302043-2024
- Reference
- 985d044f-71b5-4581-9304-140c422167a8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141420Guantes quirúrgicos
Description
Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie składa się z 5 pakietów (części). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 - Rękawice lateksowe, sterylne, bezpudrowe | 33141420 Guantes quirúrgicos | — |
| 2 | Pakiet 2 - Rękawice nitrylowe diagnostyczne | 33141420 Guantes quirúrgicos | — |
| 3 | Pakiet 3 - Rękawice nitrylowe do pracy Centralnej Sterylizatorni | 33141420 Guantes quirúrgicos | — |
| 4 | Pakiet 4 - Rękawice bezlateksowe, sterylne, bezpudrowe | 33141420 Guantes quirúrgicos | — |
| 5 | Pakiet 5 - Rękawice jałowe bezpudrowe do bezpośredniego przygotowania cytostatyków | 33141420 Guantes quirúrgicos | — |
Award criteria
- Price — Liczba punktów = ( Cmin/Cof ) * 100 * waga gdzie: - Cmin - najniższa cena spośród wszystkich ofert - Cof - cena podana w ofercie
Official publications
- TED · 00302043-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024
Other tenders from Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa wyrobów medycznych dla Apteki I
- Zakup i dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą analizatora - Podłoża do posiewów krwi i płynów…
- Zakup i dostawa giętkich, wielorazowych wideo cystoskopów oraz dedykowanych do nich koszyków
- Zakup i dostawa histeroskopu -3 sztuki oraz wieży endoskopowej -1 sztuka
- Usługa w zakresie odbioru, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów medycznych
- Świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie .
- Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych I
- Zakup i dostawa odczynników do wykonywania badań dla Pracowni Diagnostyki Mikrobiologicznej -szybkie testy kasetkowe