ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Buyer: Gmina Wolsztyn
- Published
- 15 October 2024
- Place of performance
- PL417
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00622391-2024
- Reference
- 32e60cfb-4e98-409d-a2ac-f698518519f2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09300000Electricidad, calefacción, energías solar y nuclear
- 09310000Electricidad
Description
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Gmina Wolsztyn oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ zawrą odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ. Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie reprezentowanie Zamawiającego oraz jego jednostek organizacyjnych przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych ze zgłoszeniem zmiany sprzedawcy. Do wykonania ww. wymienionych czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo (zał. nr 4.1 do SWZ). 2. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Wolsztyn im. Stanisława Platera • Muzeum Regionalnego w Wolsztynie • Wolsztyńskiego Dom…
Award criteria
- Price — Cena
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ENEA S.A | 1,505,854 zł | — |
Official publications
- TED · 00622391-2024 · 15 October 2024
- OJS · 201/2024 · 15 October 2024