Zakup, dostawa i wdrożenie rozwiązań sprzętowo – programowych typu next generation firewall, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie.
Buyer: Ministerstwo Infrastruktury
- Published
- 4 December 2023
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00733795-2023
- Reference
- 26ee895c-011a-47a1-b6c8-6a5f03d92d92
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32424000Infraestructura de red
- 30237110Interfaces de red
- 32413100Encaminadores de red
- 32425000Sistema de explotación de red
- 51611100Servicios de instalación de equipo informático
Description
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie rozwiązań sprzętowo-programowych typu next generation firewall, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie. Uzasadnienie prawne: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy PZP, zgodnie z którym Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: (…) w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego (…) nie zostały złożone żadne oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone (…) ze względu na ich niezgodność z opisem przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Uzasadnienie faktyczne: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem był zakup, dostawa i wdrożenie rozwiązań sprzętowo-programowych typu next generation firewall, a także udzielenie gwarancji jakości i wsparcia technicznego na oferowane rozwiązanie, zostało wszczęte w trybie przetargu nieograniczonego, w dniu 04.10.2023 r. Do terminu składania ofert tj. do dnia 24.10.2023 r. wpłynęły dwie oferty, które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP, z powodu ich niez…
Official publications
- TED · 00733795-2023 · 4 December 2023
- OJS · 233/2023 · 4 December 2023