Zajištění komplexních úklidových služeb v administrativních a provozních objektech PMDP, a.s., včetně dodávek předmětů osobní hygieny
Buyer: Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
- Published
- 1 September 2025
- Estimated value
- 18,500,000 Kč
- Place of performance
- CZ032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00568937-2025
- Reference
- f9610aa6-46be-4083-a9f7-868ac5097d63
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
- 33760000Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
- 33763000Toallas de papel
Description
Předmětem plnění Veřejné zakázky je uzavření Smlouvy a řádné a včasné poskytování komplexních úklidových služeb s účinností od 1. 8. 2025 po celou dobu trvání Smlouvy, která bude uzavřena na dobu určitou 48 měsíců. Zadavatel si vyhrazuje právo posunout počátek plnění Veřejné zakázky na pozdější termín, a to zejména z důvodu možných průtahů v zadávacím řízení a uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem. Povinností vybraného dodavatele bude zajištění kompletních úklidových služeb v administrativních a provozních objektech Zadavatele, včetně poskytování veškerých souvisejících výkonů, vybavení, nástrojů, dopravy, materiálů a dozoru potřebného k jejich zajištění v rozsahu stanoveném touto zadávací dokumentací, a bude zahrnovat zejména tyto činnosti: a) Pravidelný úklid vč. zajištění úklidu při vzniku nepředvídatelných událostí a závad vyžadujících jejich okamžité odstranění (úklid v případě rozlití tekutin, rozbití skla, znečištění stolů, podlah apod.) b) Další úklid na žádost Zadavatele nad rámec pravidelného úklidu (např. úklid po stěhování, údržbě zařízení, odstranění aktuálního znečištění, úklid po haváriích, po plánovaných akcích, mytí oken (včetně rámů a žaluzií), mytí venkovníc…
Award criteria
- Price — Dodavatel stanoví nabídkovou cenu způsobem, že ocení kompletní plnění Veřejné zakázky v souladu s Přílohou č. 7 a Přílohou č. 2 této zadávací dokumentace, a to částkami v korunách českých (Kč).…
- Quality — V rámci tohoto dílčího hodnotícího kritéria bude lépe hodnocen účastník, který má mezi svými pracovníky, prostřednictvím kterých v roce 2024 realizoval úklidové služby (a to bez ohledu na to, zda se…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| CLQ GROUP, s.r.o. | 1,014,441 Kč | — |
Official publications
- TED · 00568937-2025 · 1 September 2025
- OJS · 166/2025 · 1 September 2025
Other tenders from Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
- Výzva č. 24 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 23 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 20 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 19 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Obnova historické tramvaje Křížík & Brožík ev. č. 18
- Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
- Výzva k podání nabídky v dynamickém nákupním systému DNS č. 8 pro kategorii "Skříně" Specifický materiál pro středisko veřejného osvětlení.
- Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
- Dodávky motorové nafty 2026 - 2027
- Obnova historické tramvaje Křížík & Brožík ev. č. 18