El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

Zajednička javna nabava za uslugu osiguranja, 2 grupe

Buyer: Primorsko-goranska županija

Published
1 July 2024
Submission deadline
6 August 2024, 10:00
Estimated value
€2,325,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00387661-2024
Reference
0ae34124-c31d-42a2-80f7-12bd3da98443
Official source
Official source

CPV codes

Description

Primorsko-goranska županija, ustanove i trgovačka društva kojima je Primorsko-goranska županija osnivač i/ili vlasnik, skoplili su Sporazum o reguliranju međusobnih ovlaštenja i družnosti u zajedničkoj provedbi javne nabave usluga osiguranja (KLASA: 406-01/24-02/6, URBROJ: 2170-02-03/1-24-3). Predmet nabave su usluge osiguranja, 2 grupe, sukladno Tehničkim specifikacijama Prilogu 1., troškovnicima i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Naručitelj provodi otvoreni postupak zajedničke javne nabave usluga velike vrijednosti s ciljem sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom za svaku grupu predmeta nabave.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Primorsko-goranska županija i ustanove kojima je Primorsko-goranska županija osnivač
HR031
66510000 Servicios de seguros €1,857,712
2 Osnovne škole, srednje škole i učenički domovi
HR031
66510000 Servicios de seguros €467,288

Award criteria

Official publications