El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Zajednička javna nabava prehrambenih proizvoda - hrane i pića

Buyer: LABIN 2000 d. o. o.

Published
30 April 2024
Submission deadline
22 May 2024, 09:00
Estimated value
€1,362,380
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00258231-2024
Reference
988d92a9-cf59-40b8-b54b-e881f014f9b7
Official source
Official source

CPV codes

Description

Zajednička javna nabava prehrambenih proizvoda - hrane i pića

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 POVRĆE I VOĆE
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €271,280
2 OSUŠENO ILI PRERAĐENO VOĆE I POVRĆE
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €53,800
3 KRUH I KRUŠNI PROIZVODI
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €162,080
4 MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €372,400
5 DODACI JELIMA
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €231,320
6 PROIZVODI OD MESA
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €110,600
7 PIĆE
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €58,200
8 KEKSI I SLASTICE
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €57,000
9 KOLAČI SVJEŽI
HR036
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €45,700

Award criteria

Official publications