Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bełżyce
Buyer: Gmina Bełżyce
- Published
- 16 May 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 09:00
- Estimated value
- 1,698,474 zł
- Place of performance
- PL814
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00288009-2024
- Reference
- dbff13d3-d716-4df4-8c5f-6bbff1c1a234
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90533000Servicios de gestión de vertederos
Description
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne przyjmowanie na linię segregacji i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bełżyce. Ilości i rodzaje odpadów podlegających zagospodarowaniu wyszczególnione są w druku oferta Ilekroć Zamawiający posługuje się kodami odpadów, należy przez to rozumieć kody zawarte w rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 02.01.2020 r. w sprawie katalogu odpadów postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego Kod CPV: 90533000-2 usługi gospodarki odpadami 90500000-2 usługi związane z odpadami Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 12 miesięczny okres realizacji umowy rozpoczyna się od dnia 01.09.2024 r. a kończy 31.08.2025 r. Informacje, które nie znajdują się w ogłoszeniu (nie ma przewidzianych pól dla takich informacji) znajdują się w SWZ. Składanie ofert przy pomocy platformy zakupowej z kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Award criteria
- Price — cena oferty brutto 60 %
Official publications
- TED · 00288009-2024 · 16 May 2024
- OJS · 95/2024 · 16 May 2024