YT / Vihdin kunnan kuorma-autohankinta 2025 (Dirnro 27/2025)
Buyer: Vihdin kunta
- Published
- 13 March 2025
- Submission deadline
- 18 April 2025, 10:00
- Estimated value
- €290,000
- Place of performance
- Nummela, FI1B1
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00163559-2025
- Reference
- ea3ed6f4-f879-410a-8df2-a9c2214b5c32
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34130000Vehículos de motor para el transporte de mercancías
- 34134200Camiones basculantes
Description
Hankintailmoitus koskee Vihdin kunnan käyttöön hankittavaa kolmeakselista Kuorma-autoa asiakirjan 3 Autojen määrittely mukaisin vaatimuksin ja eritelmin. Vaihtoautona on Tilaajan nykyinen auto, jonka tarjoaja sitoutuu ottamaan vaihdossa osana hintaa jättämällä tarjouksen.
Award criteria
- Price — Hankinnan arvo = väliraha + vaihtoauto. Väliraha pisteytetään. Pienimmän välirahan antanut tarjous saa 100 vertailupistettä.
Official publications
- TED · 00163559-2025 · 13 March 2025
- OJS · 51/2025 · 13 March 2025