«ΥΠΟΓΕΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ»
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
- Published
- 20 March 2025
- Submission deadline
- 2 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,667,977
- Place of performance
- Φλώρινα, EL533
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00179745-2025
- Reference
- 3baf3c3f-359e-4d8f-b8a3-5df2fcb877d2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71221000Servicios de arquitectura para edificios
- 71222100Servicios de cartografía de zonas urbanas
- 71325000Servicios de proyecto de cimientos
- 71327000Servicios de diseño de la estructura
- 71321300Servicios de consultoría en fontanería
- 71321400Servicios de consultoría en ventilación
Description
Αντικείμενο της παρούσας μελέτης είναι η μελέτη των έργων για την κατασκευή υπόγειου χώρου στάθμευσης αυτοκινήτων και των απαιτούμενων για την εξυπηρέτηση αυτού υπέργειων εγκαταστάσεων στο χώρο του Διοικητηρίου της Νομαρχίας Φλώρινας μεταξύ των οδών Αχιλλέως, Αρριανού και Πτολεμαίων της πόλης Φλώρινας.
Award criteria
- Quality — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00179745-2025 · 20 March 2025
- OJS · 56/2025 · 20 March 2025