ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΣΤΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (Φ.Ε.Π.Α.)
Buyer: ΙΔΡΥΜΑ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
- Published
- 28 February 2025
- Lots
- 1
- Notice number
- 00135346-2025
- Reference
- 9594c79b-6c46-4839-b59f-db5c3e9c92ab
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50000000Servicios de reparación y mantenimiento
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι υπηρεσίες ενίσχυσης τεχνικού προσωπικού των κτιριακών εγκαταστάσεων της Φοιτητικής Εστίας Πανεπιστημίου Αθηνών (NUTS GR 303) για τέσσερα (4) έτη δηλαδή 48 μήνες. Το αντικείμενο της παρούσας κατατάσσεται στους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 50000000-5, 5070000-2. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 1.230.700,00€ (307.675,00€ ανά έτος συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (προϋπολογισμός χωρίς ΦΠΑ: 992.500,00€ συν ΦΠΑ 24%: 238.200,00€ ) Η διάρκεια της Σύμβασης ορίζεται σε τέσσερα χρόνια (48 μήνες) από την ημερομηνία υπογραφής της. Επιπλέον ορίζεται ότι το ένα (1) συμβατικό έτος αφορά δώδεκα (12) μήνες από την κατακύρωση της συμβάσης. Παραδείγματος χάριν εάν η σύμβαση κατακυρωθεί/υπογραφεί 1 Ιούλιου του 2021 ένα συμβατικό έτος θα έχει ολοκληρωθεί στις 31 Ιούνιου 2022.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ "FSM ΤΕΧΝΙΚΗ Μ. ΕΠΕ-CMAD ΤΕΧΝΙΚΗ Μ. ΙΚΕ" ΩΣ ΕΝΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΑΦΜ (ΚΟΙΝΟΠΡΑΞΙΑΣ): 996754529 (*ΔΕΝ υπάρχουν πολλαπλοί οικονομικοί φορείς αλλά μια κοινοπραξία μέλη της οποίας είναι οι δυο εταιρείες που αναφέρονται στην επωνυμία της. **ΔΕΝ είναι όμιλος) | €775,833 | — |
Official publications
- TED · 00135346-2025 · 28 February 2025
- OJS · 42/2025 · 28 February 2025
Other tenders from ΙΔΡΥΜΑ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ
- 621/11/2024 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΤΩΝ ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΩΝ Κ.Υ. ΚΑΙ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΕΣΤΙΩΝ
- Προμήθεια εξοπλισμού για τις ανάγκες των φοιτητικών εστιών οικονομικής διαχείρισης Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.
- Αποκατάσταση λειτουργίας - αναβάθμιση των εγκαταστάσεων ψύξης - θέρμανσης και ύδρευσης της Φ.Ε. Ρεθύμνου
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΤΩΝ Φ.Ε. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ, Ν.Ε.Ε.Μ.Π., Φ.Ε. ΑΘΗΝΩΝ, Σ.Ε. ΑΣΠΑΙΤΕ, Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Φ.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,…
- Προμήθεια εξοπλισμού για τις ανάγκες των φοιτητικών εστιών οικονομικής διαχείρισης Ι.ΝΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ.
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΤΩΝ Φ.Ε. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ, Ν.Ε.Ε.Μ.Π., Φ.Ε. ΑΘΗΝΩΝ, Σ.Ε. ΑΣΠΑΙΤΕ, Φ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Φ.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ,…
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΕΡΓΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ Ι.Ε.Κ..
- Υπηρεσίες συντήρησης των εγκαταστάσεων της Φοιτητικής Εστίας Πανεπιστημίου Αθηνών (ΦΕΠΑ) από τεχνικό συνεργείο
- ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΣΤΑ ΚΤΙΡΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΤΥΠΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΠΑΝΟΜΗΣ
- 621/13/2025 Υπηρεσίες Φύλαξης των Κτιριακών Εγκαταστάσεων Δομής Ανωγείων, Φ.Ε. Ηρακλείου (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.), Φ.Ε. Σητείας και Φ.Ε. Ρεθύμνου