«Υπηρεσίες φύλαξης Υπηρεσιών ΕΟΠΥΥ για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών»
Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 28 April 2025
- Submission deadline
- 30 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €990,000
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00270031-2025
- Reference
- 772359f9-fc79-487a-97c4-34ad236ebb02
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
Αντικείμενο του παρόντος διαγωνισμού είναι οι υπηρεσίες φύλαξης για τα κτίρια Υπηρεσιών του ΕΟΠΥΥ, έτσι όπως εξειδικεύονται στο Παράρτημα ΙΙ της Διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00270031-2025 · 28 April 2025
- OJS · 82/2025 · 28 April 2025
Other tenders from ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
- «Παροχή υπηρεσιών εξειδικευμένης νομικής υποστήριξης για την κάλυψη των αναγκών Διευθύνσεων της Κεντρικής Υπηρεσίας του Οργανισμού»
- «Ανανέωση υφιστάμενων αδειών Microsoft, αναβάθμιση υφιστάμενου μηχανογραφικού εξοπλισμού και προμήθεια νέων για την κάλυψη των αναγκών του…
- «Ανανέωση υφιστάμενων αδειών Microsoft, αναβάθμιση υφιστάμενου μηχανογραφικού εξοπλισμού και προμήθεια νέων για την κάλυψη των αναγκών του…
- «Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τα κτίρια της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Περιφερειακών Διευθύνσεων του ΕΟΠΥΥ, με σύμβαση ανατιθέμενη…
- Επαναληπτικός Διεθνής Διαγωνισμός με αντικείμενο την «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα…
- «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα Επεξεργασίας Συνταγών (Κ.Μ.Ε.Σ.) που τοποθετείται στην…
- «Παροχή υπηρεσιών δημοσιότητας και προβολής στον Εθνικό Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας (ΕΟΠΥΥ)»
- «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα Επεξεργασίας Συνταγών (Κ.Μ.Ε.Σ.) που τοποθετείται στην…
- «Παροχή υπηρεσιών δημοσιότητας και προβολής στον Εθνικό Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας (ΕΟΠΥΥ)»
- «Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τα κτίρια της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Περιφερειακών Διευθύνσεων του ΕΟΠΥΥ, με σύμβαση ανατιθέμενη…