El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΔΙΑΚ. 12/2024

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Published
24 May 2024
Submission deadline
31 July 2024, 14:30
Estimated value
€677,157
Place of performance
EL611
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00307498-2024
Reference
d30b9d09-6b74-48df-9407-a9559d1f095c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Ηλεκτρονικός Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την ανάδειξη αναδόχου για παροχή «Υπηρεσιών συντήρησης και επισκευής ιατρικού εξοπλισμού» CPV: 50421000-2 συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 839.674,80€ με ΦΠΑ για το 1ο έτος και ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ για ένα επιπλέον έτος η οποία αναλύεται ως εξής: Α. ΕΤΗΣΙΑ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑ ΔΑΠΑΝΗ: 419.837,40€ με ΦΠΑ Β. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ (2ο έτος): 419.837,40€ με ΦΠΑ Για την κάλυψη των αναγκών του ΓΝ Τρικάλων και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής

Lots (58)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 1
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €29,515
2 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A2
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €59,191
3 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 3
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €4,200
4 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 4
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €36,000
5 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 5
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €5,940
6 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 6
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €7,200
7 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 7
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €2,400
8 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 8
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €3,500
9 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 9
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €7,200
10 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 10
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €90,671
11 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 11
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €6,000
12 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 12
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €12,500
13 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 13
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €18,000
14 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 14
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €5,500
15 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 15
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €24,000
16 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 16
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €9,000
17 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 17
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €15,800
18 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 18
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €11,040
19 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 19
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €8,800
20 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 20
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €4,600
21 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A21
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €6,000
22 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 22
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €3,000
23 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 23
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €3,000
24 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 24
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €6,500
25 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 25
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €30,000
26 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 26
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €4,990
27 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 27
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €4,990
28 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 28
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €3,180
29 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 29
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €4,990
30 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ A/A 30
EL611
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos €7,000

Award criteria

Official publications