«Υπηρεσίες Διαχειριστικής, Επιχειρησιακής και Τεχνολογικής Υποστήριξης»
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
- Published
- 20 June 2024
- Submission deadline
- 28 June 2024, 11:00
- Estimated value
- €442,500
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00365780-2024
- Reference
- c492d56a-cf82-4116-a923-08d0ab165acd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Σκοπός του παρόντος Διαγωνισμού είναι η ανάδειξη αναδόχου για την παροχή Υπηρεσιών Διαχειριστικής, Επιχειρησιακής και Τεχνολογικής Υποστήριξης» στο πλαίσιο του έργου «Επιχορήγηση της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης για την υλοποίηση και λειτουργία Συστήματος Αυτοματοποιημένης Τηλεοπτικής Μετάδοσης Αγώνων μέσω Διαδικτύου»
Award criteria
- Quality — Τα κριτήρια αξιολόγησης περιγράφονται στην παράγραφο 2.3 της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00365780-2024 · 20 June 2024
- OJS · 119/2024 · 20 June 2024
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
- Ψηφιοποίηση του αρχείου της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης (Ε.Ο.Κ.)
- Προμήθειας κινητών μπασκετών ακαδημιών αυξομειούμενου ύψους
- Ψηφιοποίηση του αρχείου της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης (Ε.Ο.Κ.)
- Προμήθεια κινητών μπασκετών ακαδημιών αυξομειούμενου ύψους
- Yλοποίηση και λειτουργία Συστήματος Αυτοματοποιημένης Τηλεοπτικής Μετάδοσης Αγώνων μέσω Διαδικτύου
- «Υπηρεσίες Διαχειριστικής, Επιχειρησιακής και Τεχνολογικής Υποστήριξης»
- Yλοποίηση και λειτουργία Συστήματος Αυτοματοποιημένης Τηλεοπτικής Μετάδοσης Αγώνων μέσω Διαδικτύου
- Yλοποίηση και λειτουργία Συστήματος Αυτοματοποιημένης Τηλεοπτικής Μετάδοσης Αγώνων μέσω Διαδικτύου
- Yλοποίηση και λειτουργία Συστήματος Αυτοματοποιημένης Τηλεοπτικής Μετάδοσης Αγώνων μέσω Διαδικτύου
- «Υπηρεσίες Διαχειριστικής, Επιχειρησιακής και Τεχνολογικής Υποστήριξης»