ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΤΩΝ ΣΥΜΜΕΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΩΝ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΤΟΥΣ
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΟΡΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ (Φο.Δ.Σ.Α.) ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 10 November 2025
- Submission deadline
- 12 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €2,079,105
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00744088-2025
- Reference
- e088fec0-9339-4eac-91af-7b4a7619334c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90512000Servicios de transporte de desperdicios
- 38550000Contadores
- 44611400Cisternas para almacenamiento
- 90700000Servicios medioambientales
- 34928480Contenedores y cubos de residuos y basura
Description
Αντικείμενο της προκήρυξης αυτής είναι η παροχή υπηρεσιών μεταφόρτωσης και μεταφοράς των σύμμεικτων αστικών στερεών αποβλήτων του Δήμου Βέροιας, από τον ΣΜΑ Βέροιας σε νόμιμα λειτουργούντα ΧΥΤΑ, καθώς και η μεταφορά των ανακυκλώσιμων υλικών (υλικών συσκευασίας) από τον ΣΜΑ Βέροιας σε Κέντρο Διαλογής Ανακυκλώσιμων Υλικών (ΚΔΑΥ), για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών με δικαίωμα προαίρεσης ενός (1) έτους.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00744088-2025 · 10 November 2025
- OJS · 216/2025 · 10 November 2025
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΟΡΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ (Φο.Δ.Σ.Α.) ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΠΟΥ ΣΥΛΛΕΓΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΥΘΥΝΗ ΤΩΝ ΔΗΜΩΝ ΕΞΙ (6) ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΕΝΟΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΟΥ ΕΠΙΚΑΛΥΨΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΣΤΟΝ ΧΥΤΑ ΜΑΥΡΟΡΑΧΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΦΟΔΣΑ Κ. Μ.
- ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΤΩΝ ΣΥΜΜΕΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ ΑΣΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΥΟ(2) ΕΤΩΝ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ…
- Προμήθεια εξοπλισμού ολοκληρωμένου συστήματος πυρανίχνευσης στους ΧΥΤΑ Γιαννιτσών, Έδεσσας και Κιλκίς
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΟΒΟΛΤΑΪΚΩΝ ΣΕ ΣΜΑ
- ΣΥΜΦΩΝΙΑ-ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΣΜΑ) ΔΥΤΙΚΗΣ…
- ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΤΩΝ ΣΥΜΜΕΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΩΝ…
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΩΡΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΦΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (Χ.Υ.Τ.Α.) Δ. ΑΛΜΩΠΙΑΣ - ΠΡΟΑΙΡΕΣΗ
- ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΟΓΚΩΔΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΠΟΥ ΣΥΛΛΕΓΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΥΘΥΝΗ ΤΩΝ ΔΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΧΩΡΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΦΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (Χ.Υ.Τ.Α.) ΑΛΜΩΠΙΑΣ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ (4) ΕΤΗ +…