Υπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2025.
Buyer: ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ
- Published
- 31 January 2025
- Submission deadline
- 5 March 2025, 17:00
- Estimated value
- €710,155
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00070070-2025
- Reference
- 8108e88b-c782-4ff8-ac7c-3b314c83eefd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77231300Servicios de administración forestal
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η καθημερινή υπηρεσίας συντονισμού λειτουργίας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς και συντονισμού διαχείρισης (διοικητικής και τεχνικής υποστήριξης της λειτουργίας, διεκπεραίωσης της έκδοσης και του ελέγχου των εισιτηρίων), μεταφοράς υλικών – μέσων και ανήμπορων επισκεπτών καθώς και τεχνιτών – εργατών συντήρησης υποδομών, καθαριότητας των υποδομών (φυλάκια, τουαλέτες, μονοπάτι κ.λπ.) και επόπτευσης επισκεπτών, για τη διαχειριστική περίοδο 2025
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Υπηρεσίες Συντονισμού Λειτουργίας και Διαχείρισης του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς | 77231300 Servicios de administración forestal | €262,626 |
| 2 | Υπηρεσίες μεταφορά επισκεπτών, υλικών και μέσων και συντήρηση υποδομών και μέσων | 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal | €196,615 |
| 3 | Υπηρεσίες Καθαρισμού Υποδομών Επισκεπτών | 90910000 Servicios de limpieza | €101,856 |
| 4 | Υπηρεσίες Επόπτευσης, Ενημέρωσης και Διαχείρισης Επισκεπτών | 79713000 Servicios de guardias de seguridad | €149,058 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00070070-2025 · 31 January 2025
- OJS · 22/2025 · 31 January 2025
Other tenders from ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ
- Yπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2026
- Προμήθεια Οχημάτων α) για την επιστημονική παρακολούθηση, εποπτεία και φύλαξη περιοχών του δικτύου Natura 2000 και β) για τη Δασική Υπηρεσία
- Yπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2026
- Υπηρεσία εκτίμησης της τρωτότητας των ακτών σε επιλεγμένες ακτές της Κρήτης και της Ν. Πελοποννήσου έναντι πλημμυρών
- Yπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2026
- Μέτρα διαχείρισης Θαλάσσιων Σπηλαίων (Τ.Ο. 8330), Βραχωδών Υφάλων (Τ.Ο. 1170) και λιβαδιών Ποσειδωνίας (Τ.Ο. 1120*) σε θαλάσσιες περιοχές…
- Εποπτεία και Αξιολόγηση του Καθεστώτος Διατήρησης ειδών ασπονδύλων (πλην των θαλασσίων) κοινοτικού και εθνικού ενδιαφέροντος στην Ελλάδα
- Υπηρεσία Διαχείρισης Επισκεψιμότητας του Εθνικού Δρυμού Σαμαριάς (φαράγγι Σαμαριάς) για τη διαχειριστική περίοδο 2025.
- Μέτρα διαχείρισης Θαλάσσιων Σπηλαίων (Τ.Ο. 8330), Βραχωδών Υφάλων (Τ.Ο. 1170) και λιβαδιών Ποσειδωνίας (Τ.Ο. 1120*) σε θαλάσσιες περιοχές…
- Επαναπροκήρυξη προμήθειας δύο (2) αμφίβιων μηχανημάτων κοπής καλαμιώνων με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ