Ypatingos valstybinės svarbos šiaurės vakarų ir rytų elektros perdavimo tinklų sujungimo projekto specialiojo teritorijų planavimo ir poveikio aplinkai vertinimo paslaugos (seno CVP IS Nr. 746660)
Buyer: LITGRID, AB
- Published
- 11 March 2025
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00156551-2025
- Reference
- 80d5c575-3385-4147-a4f9-92d08995246d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71240000Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-14 paskelbto pirkimo Nr. 746660 procedūros. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790558?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Pasiūlymo kaina
- Quality — Pasiūlymo kokybė
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Atamis | €1,828,650 | — |
Official publications
- TED · 00156551-2025 · 11 March 2025
- OJS · 49/2025 · 11 March 2025