ΥΠΆΡΙΘΜ. 111752 ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΠΡΑΞΗ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε (Ε.Ρ.Τ Α.Ε)
- Published
- 24 June 2024
- Estimated value
- €102,690
- Lots
- 1
- Notice number
- 00370975-2024
- Reference
- 821952b6-a426-4eb1-a5c1-e0ff2525c536
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64216000Servicios de mensajería y de información electrónicas
Description
Τροποποίηση της υπ’ αριθμ. 106261/26.06.2022 σύμβασης μεταξύ της Ε.Ρ.Τ. Α.Ε. και της εταιρείας «SPACE HELLAS Α.Ε.» και την προμήθεια υπηρεσιών αδειών χρήσης πλατφόρμας ενοποιημένης επικοινωνίας “Office 365”στο διαδικτυακό «Υπολογιστικό Νέφος» («Cloud Computing») για πέντε (5) επιπλέον μήνες, ήτοι από 26.06.2024 έως και 25.11.2024, με τους ίδιους οικονομικούς και τεχνικούς όρους. Επισημαίνεται ότι, ενδεχόμενη αλλαγή διαφορετικής απεικόνισης των κωδικών ορισμένων αδειών χρήσης, λόγω τροποποιήσεων στο αδειοδοτικό μοντέλο της Microsoft, δεν αποτελεί αλλαγή των τεχνικών όρων εφόσον δεν επηρεάζει τις καθημερινές λειτουργίες των χρηστών της ΕΡΤ, τις χρησιμοποιούμενες από αυτούς υπηρεσίες και τον κατάλληλο αριθμό αδειών χρήσης που ήδη χρησιμοποιεί η ΕΡΤ. Σε περίπτωση η νέα διαγωνιστική διαδικασία προμήθειας αδειών χρήσης της πλατφόρμας ενοποιημένης επικοινωνίας “Office 365” στο διαδικτυακό υπολογιστικό νέφος (cloud) που θα προκηρύξει η ΕΡΤ ΑΕ ολοκληρωθεί πριν από την 25η Νοεμβρίου 2024, η σύμβαση θα λυθεί στο τέλος της τρέχουσας μηνιαίας περιόδου τιμολόγησης. Ο συνολικός προϋπολογισμός ανέρχεται στο ποσό των εκατόν δύο χιλιάδων εξακοσίων ογδόντα εννέα ευρώ και εξήντα πέντε λεπτών (102.6…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| SPACE HELLAS ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ -ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ | €102,690 | — |
Official publications
- TED · 00370975-2024 · 24 June 2024
- OJS · 121/2024 · 24 June 2024
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε (Ε.Ρ.Τ Α.Ε)
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ, ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ, ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ MARKETING…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΤΑΤΙΚΗΣ ΦΥΛΑΞΗΣ ΤΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΗΣ ΕΡΤ Α.Ε. ΣΤΗ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 152/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 126/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 176/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 129/2025
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ, ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ, ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ MARKETING…
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΣ, ΔΙΕΘΝΗΣ, ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΡΟΣΚΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΚΕΡΑΙΩΝ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 152/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 141/2025