Wykonanie wystawy stałej Muzeum Rzemiosła w Krośnie
Buyer: MUZEUM RZEMIOSŁA W KROŚNIE
- Published
- 24 October 2025
- Estimated value
- 2,524,994 zł
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00702600-2025
- Reference
- 8eb6b0ef-acd2-4598-9d25-835791a5449e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39154000Equipamiento de exposición
- 79956000Servicios de organización de ferias y exposiciones
- 79932000Servicios de diseño de interiores
Description
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wystawy stałej Muzeum Rzemiosła w Krośnie, to jest: wykonanie projektu wykonawczego, projektów warsztatowych wystawy oraz pozostałych elementów objętych zamówieniem oraz wykonanie na ich podstawie wystawy stałej wraz z elementami wyposażenia budynku oraz stanowiskami zewnętrznymi w oparciu o projekt koncepcyjny wystawy wraz z załącznikami. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 i nast. PZP. Niniejsze postępowanie zostało poprzedzone wstępnymi konsultacjami rynkowymi, przeprowadzonymi na podstawie art. 84 PZP. Szczegóły: https://muzeumrzemiosla.pl/ogloszenie-o-wstepnych-konsultacjach-rynkowych/ Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 ustawy. W przedmiotowym postępowaniu stosuje środek, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2024 r. poz. 507), zwanej dalej: „ustawą sankcyjną”. Zamawiający wykluczy z postępowania , w pr…
Award criteria
- Price — Ocena ofert w zakresie kryterium „Cena wykonania całego zamówienia (z podatkiem VAT)” zostanie dokonana według następujących zasad: Oferta zawierająca najniższą cenę realizacji zamówienia otrzyma…
- Quality — Ocena ofert w zakresie kryterium „Jakość oferty” zostanie dokonana według następujących zasad: Oferta która otrzyma najwyższą ocenę stanowiącą sumę ocen cząstkowych poszczególnych próbek otrzyma…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ADVENTURE EKSPOZYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 3,160,000 zł | — |
Official publications
- TED · 00702600-2025 · 24 October 2025
- OJS · 205/2025 · 24 October 2025