Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov
Buyer: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Published
- 20 October 2025
- Submission deadline
- 17 November 2025, 12:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00687260-2025
- Reference
- c8bf6021-d884-4543-9ae7-8c79f95b9ff3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Description
JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov« na osnovi pooblastila št. JN-P-17/2025-MV izdanega s strani podjetja MARIBORSKI VODOVOD, javno podjetje, d.o.o..
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Vzdrževanje vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 2 | Vzdrževanje težjih tovornih vozil Renault in dobava rezervnih delov | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 3 | Vzdrževanje težjih tovornih vozil Marcedes in dobava rezervnih delov | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 4 | Vzdrževanje vozil znamke Ford in dobava rezervnih delov | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 5 | Vzdrževanje vozil znamke Renault in Dacia in dobava rezervnih delov | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 6 | Vzdrževanje vozil znamke Volkswagen in dobava rezervnih delov | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 7 | Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
| 8 | Vzdrževanje drobne mehanizacije znamke Husqvarna, Honda in dobava rezervnih delov | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | — |
Award criteria
- Price — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najnižjo ponudbeno ceno delovne ure brez DDV, prejme maksimalno število točk za navedeno merilo, ostale ponudbe pa prejmejo sorazmerno število…
- Cost — Ocenjuje se oddaljenost servisne delavnice ponudnika v kilometrih od lokacije naročnika (Jadranska cesta 24, 2000 Maribor). Merilo se v okviru tega točkuje z dodatnimi točkami do 10 točk in sicer…
- Cost — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najvišji popust na veljavni cenik izvajalca za vgrajene originalne nadomestne dele in potrošnega materiala proizvajalca vozil, prejme…
- Cost — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najvišji popust na veljavni cenik izvajalca za vgrajene originalne nadomestne dele in potrošnega materiala proizvajalca vozil, prejme…
- Cost — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najvišji popust na veljavni cenik izvajalca za vgrajene originalne nadomestne dele in potrošnega materiala proizvajalca vozil, prejme…
- Cost — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najvišji popust na veljavni cenik izvajalca za vgrajene originalne nadomestne dele in potrošnega materiala proizvajalca vozil, prejme…
- Cost — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najvišji popust na cene ponujenih neoriginalnih nadomestnih delov in potrošnega materiala proizvajalca vozil, prejme maksimalno število točk za…
- Cost — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najvišji popust na cene ponujenih neoriginalnih nadomestnih delov in potrošnega materiala proizvajalca vozil, prejme maksimalno število točk za…
- Price — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najnižjo ponudbeno ceno delovne ure brez DDV, prejme maksimalno število točk za navedeno merilo, ostale ponudbe pa prejmejo sorazmerno število…
- Price — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najnižjo ponudbeno ceno delovne ure brez DDV, prejme maksimalno število točk za navedeno merilo, ostale ponudbe pa prejmejo sorazmerno število…
- Price — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najnižjo ponudbeno ceno delovne ure brez DDV, prejme maksimalno število točk za navedeno merilo, ostale ponudbe pa prejmejo sorazmerno število…
- Price — Ponudba, ki v primerjavi z ostalimi ponudbami, izkazuje najnižjo ponudbeno ceno delovne ure brez DDV, prejme maksimalno število točk za navedeno merilo, ostale ponudbe pa prejmejo sorazmerno število…
Official publications
- TED · 00687260-2025 · 20 October 2025
- OJS · 201/2025 · 20 October 2025
Other tenders from Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Najem delovnih strojev
- Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za gradbena, obrtniška in inštalacijska dela
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Prevzem in obdelava mešanih gradbenih odpadkov s klas. št. 17 09 04
- Dobava nadomestnih delov in materiala za izvedbo smučarskih sezon - Sklop št. 2: Elektromaterial za žičnice in zasneževalne sisteme
- Najem delovnih strojev
- Sukcesivni nakup asfaltnih zmesi za potrebe gospodarske javne službe in manjših projektov
- Posredovanje delovne sile
- Najem avtobusov za potrebe Javnega podjetja Marprom d.o.o. (z upoštevanjem okoljskih vidikov) – ponovitev